Çarşı feshedilmeye karşı

Çarşı feshedilmeye karşı.10351
  • Giriş : 30.05.2008 / 13:48:00
  • Güncelleme : 02.09.2016 / 08:56:05

Beşiktaş'ta Çarşı grubunun kendini feshetmesine taraftarlar karşı. Bir gurup taraftar imza kampanyası başlattı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İŞTE İMZA KAMPANYASI BAŞLATAN TARAFTARLARIN KENDİ İNTERNET SİTESİNDEN

16496 kişiyiz...
çArşı'yı tribünler kurdu ve ancak tribünler fesheder

çArşı Beşiktaş'tır ve varlığı Beşiktaş'ın varlığıdır. Beşiktaş klübü kendini feshetmedikçe çArşı kendini feshedemez, edecekse de buna yönetim karar veremez. çArşı'yı kapatanları anlayabiliyoruz, yaptıkları iş çok zordu ama şunu unuttular ki biz hep arkalarındaydık.çArşı'yı kim kurdu?

çArşı'yı Beşiktaş sevgisi kurdu. Yeşil sahalarda, tribünlerde, alanlarda, meydanlarda kuruldu bu grup. çArşı'yı vareden Beşiktaş sevgisidir ve bu sevgi hiç bitmeyecektir. Birileri istedi biz kötü olduk, ama hep karşı olduk. Çarşı Beşiktaş sevgisidir ve bu sevgi gerektiğinde yönetimle karşı karşıya gelmek demektir, bu aşkı damarlarında hissedemeyenler bugünden sonra çArşı için bir şeyler yaptık demeye hakkı yoktur! Çarşı bir taraftar grubu değil sosyal bir olgudur ve bu sosyal güç çArşı'yı varedecektir. 'Asi Ruh' tarih olmayacak muhalefete devam edecektir.50.000 kişi Hayır derse

Sitemiz çArşı grubu adına yapılan açıklama ile grubun feshedilmesinden sonra artık çArşı'nın gayriresmi web sitesidir. Amacımız çArşı'yı tekrar varedecek 50.000 imzaya ulaşmak. Bu sayıya ulaşabilirsek eğer artık çArşı fiilen varlığını hep beraber Beşiktaş'a gönül verenler olarak ilan edeceğiz! Sitemiz'in linkleri de 50.000 kişi bizimle aynı fikirde oluncaya dek açılmayacaktır.Not: İmza kampanyamız Resmi imza kampanyasıdır. Katkı sunmak ve bizimle beraber Çarşı için birşeyler yapmak isteyenler info@coksevdikbeabi.com adresinden bizimle irtibata geçebilirler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious