Çatışmada NTV kameramanı yaralandı

Çatışmada NTV kameramanı yaralandı.45478
  • Giriş : 27.04.2009 / 10:05:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:24:36

Kadıköy'de terör örgütlerine karşı düzenlenen operasyonlarda NTV kameramanı başından yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kadıköy Bostancı'da sabah saatlerinde polisle silahlı şahıslar arasında çıkan çatışma devam ediyor. Alınan bilgilere göre çatışmada şu ana kadar 7 polis yaralandı. Özel harekat polisleri, saldırganların saklandığı binaya helikopter desteğiyle operasyon düzenliyor. Saldırganlarla polis arasındaki çatışma yaklaşık bir buçuk saattir devam ediyor. Polis, çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

Bu arada isminin Orhan Yılmazkaya olduğunu söyleyen bir saldırgan, telsizle basın mensuplarına hitaben bir konuşma yaptı. "Devrimci Karargah Savaşçısı" olduklarını söyleyen şahıs, sonuna kadar çatışmaya devam edeceklerini söyledi. Polis, konuşmanın ardından kanalı konuşmaya kapattı.

NTV KAMERAMANI YARALANDI

Çıkan çatışmalarda NTV televizyonu kameramanı İlhan Kandaz'ın kulağından yaralandığı açıklandı... Polisle çatışan teröristlerin gazetecilerin üzerine ateş açtığı ve İlhan Kandaz'ın yaralandığı öğrenildi.

Kulağından yaralanan İlhan Kandaz, ambulans içinden bağlandığı NTV'ye, kritik bir durumunun olmadığını söyledi. Kandaz yaralandığı yerde kendisi dahil hiç kimsenin olmaması gerektiğini ama insanların orada olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*