Cavcav Sakaryaspor'a göz kırptı

Cavcav Sakaryaspor'a göz kırptı.14460
  • Giriş : 09.06.2008 / 16:54:00

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın Sakaryaspor'u satın alacağı yönündeki iddialar spor gündemine bomba gibi düşerken, Cavcav bu konuya açıklık getirdi. Cavcav, "Sakaryaspor'u alırım ama tek bir şartım var, o da kulübün borçsuz teslim edilmesi" dedi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın Sakaryaspor'u satın alacağı yönündeki iddialar spor gündemine bomba gibi düşerken, Ligtv.com.tr'ye konuşan Cavcav tek bir şartı olduğunu söyledi.

Sakarya'da evinin olduğunu belirten, aynı zamanda Sakaryaspor'un da büyük bir potansiyele sahip olmasından ötürü bu kulübe sıcak baktığını ifade eden Cavcav "Sakaryaspor'u alırım ama tek bir şartım var, o da kulübün borçsuz teslim edilmesi" dedi.

İlhan Cavcav Ligtv.com.tr'ye yaptığı açıklamada Sakaryaspor'a kendisinin talip olmadığını ama Sakaryaspor'a yakın isimler tarafından yapılan "Kulübü alır mısın" şeklindeki öneriye de sıcak baktığını açıkça ifade etti.

Sakarya'nın Futbol tarlası olduğunu ve Sakarya'da önemli bir taraftar kitlesinin bulunduğunu söyleyen Cavcav "Sakaryaspor'u alırsam doğru yatırımlarla 1-2 sene içinde Turkcell Süper Lig'e çıkartırım. Çünkü Sakarya'da büyük bir özlem var." dedi.

Ancak borçlu teslim edilmesi durumunda Sakaryaspor'u kesinlikle almayacağını üzerine basa basa tekrarlayan İlhan Cavcav "Benim elimde sihirli değnek yok. Kulübü bana 3-5 milyon Dolar borçla teslim etmeye kalkarlarsa kesinlikle kabul etmem." diye konuştu.

Cavcav, "Gençlerbirliği'nin yanı sıra bir de Gençlerbirliği Oftaş var. 3. kulübe sıcak bakmanızın nedeni nedir?" şeklinedki sorumuza ise şu yanıtı verdi: "Ben sadece Gençlerbirliği'nin başkanıyım. Oftaş ile alakam yok. Bunlar birbirinden bağımsız iki ayrı dernek. İki kulübün birden başkanı olamayacağıma göre Sakaryaspor'u da başkan olacak değilim. Sonuçta orada bir şirket var, yönetimine birileri gelir."

Cavcav henüz Sakaryaspor yönetiminden kendisine resmi bir önerinin gelmediğini de sözlerine ekledi!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious