Cavcav "suçu" üstüne aldı

Cavcav
  • Giriş : 21.12.2007 / 16:35:00

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, 'Takımın başarısızlığından başta ben olmak üzere yönetimim sorumludur' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kurban Bayramı nedeniyle, kulüp binasında futbolcular ve teknik heyetle bayramlaşan başkan Cavcav, burada yaptığı konuşmada, Gençlerbirliği'nin, ligde şu ana kadar aldığı başarısız sonuçlar neticesinde, sıralamada bulunduğu yere layık olmadığını belirterek, şunları söyledi:

''Ben de Futbol oynadım bilirim. Bir sezonda 4 hoca değiştiren bir takımın başarılı olması kolay değil. Çünkü her gelen hoca kendi sistemini takıma vermeye çalışıyor. Futbolcular birine alışmadan, bir diğeri geliyor. Bu sezon biz de böyle bir durum yaşadık. Başarısızlıkta suçlu başta ben olmak üzere yönetimimdir. Sonuçta bizler de insanız, hata yapabiliriz. Ben hatamızı kabul ediyorum. Ancak bu hata tamamen zorunluluklardan kaynaklandı. Sezonun ilk devresinin son maçında Sivasspor'u yenerek, hem şanssızlığımıza son vermek, hem de takımı layık olduğu yere getirecek çıkışı yakalamak için gerekli güce sahibiz. Bu konuda futbolcu kardeşlerime ve teknik heyete güvenimiz tamdır.''

-KIRMIZI-SİYAHLILAR, SİVAS'A GİTTİ-

Kulüpte gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından, Gençlerbirliği kafilesi, Sivasspor maçı için bu şehre gitmek üzere takım otobüsüyle tesisten ayrıldı.

Teknik direktör Bülent Korkmaz, Sivasspor maçında sakat olan Traore'nin yanı sıra, izin alarak ülkesine giden Nick Carle'nin dışında eksik futbolcuları bulunmadığını söyledi.

Bu arada, takımda Tolga ve Petkoviç sarı kart ceza sınırında bulunuyor.

-NİCK CARLE İLE YOLLAR AYRILIYOR MU?-

Öte yandan, takımdan ayrılmak isteyen ve bir İngiliz kulübü tarafından 750 bin Sterlin transfer ücreti teklif edilen Nick Carle'nin devre arasında gönderileceği öğrenildi.

Bülent Korkmaz'ın gelişiyle birlikte ilk 11'de yer bulamayan Avustralyalı futbolcunun takımda mutsuz olduğu ve bu nedenle hem Gençlerbirliği'nin, hem de kendisinin yapılan transfer tekliflerine sıcak baktığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious