Çaycı, siparişleri messenger ile alıyor

  • Giriş : 14.02.2006 / 00:00:00

Artvin'in Borçka ilçesinde çay ocağı işleten Muzaffer Yılmaz müşterilerinin çay siparişlerini internet üzerinden alıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Borçka'da 15 yıldır müşterilerine çay servisi yapan Muhabbet Çay Evi, messenger'e bağlı olan müşterilerinden sesli ve görüntülü çay siparişi alıyor.

Muhabbet Çay Evi işletmecisi Muzaffer Yılmaz, teknolojiden faydalandıklarını belirterek, "Eskiden müşterilerimiz telefonla ve megafonla sipariş veriyordu. Bazen de uzaktan çağrılmak suretiyle çay siparişi alıyorduk. Zaman zaman bir takım sorunla karşılaştığımız için müşterilerimizin taleplerini karşılayamıyorduk. 15 yıl sonra şimdi iletişimin geliştiği günümüzde ADSL hizmetinin gelmesi ve işyerlerinin bilgisayara geçmesi ile yöntem değişti. Artık müşterilerimize çaylarımızı en hızlı bir şekilde içirmenin mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Bu hizmetin kendilerine olan ilgiyi daha da arttırdığını dile getiren Yılmaz, "Öyle ki ilçemizin en uzak cadde ve mahallelerine bile çay taşıyoruz. Yoğun talep karşısında müşterilerimizin çay ihtiyaçlarına cevap veremiyoruz." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious