Çaykur Rizespor çok iddialı

Çaykur Rizespor çok iddialı .8417
  • Giriş : 10.09.2007 / 13:16:00

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Abdülkadir Çakır, Fenerbahçe'den puan alabilecek güce sahip olduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çakır, milli maçlar nedeni ile lige verilen arayı çok iyi şekilde değerlendirdiklerini belirterek, ''Ankara'da düzenlenen Corner Cup Turnuvası'na katıldık. Burada futbolcularımızın son durumlarını görmüş olduk. Bu tür turnuvalarda alınan sonuçlardan çok, futbolcuların saha içerisinde birbirlerini daha iyi anlamasını sağlamak önemlidir. Biz de bu açıdan oldukça faydalı olduğunu düşünüyoruz'' dedi.

Fenerbahçe'nin gücünü bildiklerini ifade eden Çakır, ''Fakat bizde kaliteli oyunculardan kurulu bir takımız. Fenerbahçe'den çekinmiyoruz. Futbolcularımıza güveniyorum. Fenerbahçe'den puan alabilecek güce sahibiz'' diye konuştu.

Öte yandan, Ankara'daki Corner Cup Turnuvası'na katılan yeşil-mavililer, Rize'ye dönerek Fenerbahçe ile yapacağı maçın hazırlıklarını ara vermeden sürdürdü.

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde, teknik direktör Saffet Susiç yönetiminde yapılan antrenmanda, bir grup sahada idman yaparken, diğer grup ise salonda kondisyon ağırlıklı çalıştı.

İdmana sakatlıkları bulunan Altan Aksoy ve Görkem Görk katılmazken, Serhat Akyüz ise ilk kez takımla birlikte çalışmaya katıldı. Antrenmanda, futbolcular koşunun ardından kondisyon ağırlıklı çalıştı.

Yeşil-mavili futbolcular, çalışmalarına yarın da devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious