Çaykur Rizespor iddialı hazırlanıyor

  • Giriş : 11.04.2007 / 00:00:00

Çaykur Rizespor, Trabzonspor maçını kazanmaktan başka bir şey düşünmüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çaykur Rizespor Futbol Şube Sorumlusu Yılmaz Zehiroğlu, Trabzonspor maçını kazanarak küme de kalma yarışında yara almak istemediklerini söyledi. Zehiroğlu, hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları Trabzonspor maçında, Trabzonspor'dan daha çok kendilerinin puana ihtiyaçları olduğunu belirtti.
Son haftalarda beklemedikleri sonuçlar aldıklarını ifade eden Zehiroğlu, "Bu da bizi kümede kalma mücadelesinde bir hayli güç durumda bıraktı. Düşme hattından kurtulmamız için acilen puanlara ihtiyacımız var. İki komşu kentin güzide kulüpleri karşı karşıya gelecek. Bizim Trabzonspor'dan daha çok puana ihtiyacımız var. Sahamızda oynayacağımız karşılaşmayı kazanarak küme de kalma yarışında yara almak istemiyoruz." dedi.

Ligde özellikle kendi sahalarında yapacakları maçlarda puan kaybı yaşamak istemediklerini dile getiren Zehiroğlu, "Sahamızda Trabzonspor, Ankaragücü ve Konyaspor ile karşılaşacağız. Bu üç maçı da kazanarak, sahamızda 9 puan hedefliyoruz. Bu nedenle, Trabzonspor maçının önemi çok büyük. Trabzonspor maçını kaybetmemiz halinde neleri kaybedeceğimizi çok iyi biliyoruz. Amacımız centilmenliğin ön planda olacağı zorlu karşılaşmada üç puanın bizim olması." diye konuştu.

Öte yandan, Trabzonspor maçı biletlerinin 5 YTL olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious