Cebinden 2 YTL çikti diye gaspçi tarafindan üstgeçit üzerinden E-5'e atildi

  • Giriş : 16.10.2005 / 00:00:00

KOCAELI - Kocaeli'ne bagli Gebze ilçesinde E-5 üzerindeki üst geçitte meydana gelen olayda kimligi belirsiz bir kisi biçak çektigi Serdar Kiran'in cebinden 2 YTL'den fazla çikmayinca kizip kendisini 6 metre asagidaki yola atti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kiran cebindeki tüm parasi olan 2 YTL'yi çikarip kendisine biçak çeken sahsa verdi. Kendisine verilen 2 YTL'ye çok kizan gaspçi, Kiran'in tüm ceplerini kendisi kontrol etti. Kiran'in cebinde baska da para bulamayin gaspçi kendisini 6 metre yükseklikteki üst geçitten E-5'e itti.

Sans eseri kenardaki korkuluklara takildiktan sonra E-5 karayolunun güvenlik seridine düsen Kiran'i görgü taniklarinin ihbari üzerine polis ekipleri bularak Gebze Devlet Hastanesi'ne kaldirdi. Baygin bir durumda olan Kiran hastanedeki müdaheleden sonra kendine gelebildi.

Tedavisinin ardindan ifadesi alinan Kiran, kendisine ise gittigi sirada 25 yaslarinda birinin biçak çekerek saldirdigini söyledi. Saldirganin kendisindeki 2 YTL'yi aldiktan sonra "Ne bu lan? Bu kadar mi para? Baska para yok mu?" diyerek ittigini belirten Kiran, tam düserken korkuluga tutunmaya çalistigini, daha sonra güvenlik seridine düstükten sonra bayildigini, gerisini hatirlamadigini kaydetti.

Kiran, tedavi altina alinirken konuyla ilgili genis çapli sorusturma baslatildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious