Cebit'te Cem Yılmaz fırtınası

Cebit'te Cem Yılmaz fırtınası.9828
  • Giriş : 08.10.2008 / 22:29:00

Türk Telekom, CeBIT Bilişim Eurasia 2008 fuarında ünlü sanatçı Cem Yılmaz ile ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türk Telekom'un reklam ve kampanyalarının yüzü olan ünlü sanatçı Türk Telekom'un standını ziyareti esnasında yoğun ilgi gördü.

Türk Telekom yetkilileri, basın mensupları ve fuar ziyaretçileri eşliğinde 4 bin 550 metrekare alana sahip standı gezen Cem Yılmaz, reklamlar ile tanıttığı ve Türk Telekom'un yakınsama konsepti çerçevesinde geliştirdiği Videofon, WiRO, Wi-Phone, SmarTTZone gibi teknolojik ürünleri bizzat deneyerek tanıttı.

Cem Yılmaz'ın ziyareti esnasında, dev ekranda Kasım ayında gösterime girecek olan AROG filminin yeni kamera arkası görüntüleri de basın mensupları ve fuar ziyaretçilerine izlettirildi.

Cem Yılmaz vs. Robot “Titan”

Cem Yılmaz Türk Telekom standını ziyareti esnasında standın en dikkat çekici karakterlerinden biri olan 2 metrelik boyuyla dev robot “Titan” ile bir gösteri sergiledi.

Dev cüsseli robotla Cem Yılmaz'ın karşılıklı gösterisi ziyaretçilerden büyük ilgi toplarken, Türk Telekom fuaye alanı bu etkinlik süresince fuarın en eğlenceli görüntülerine sahne oldu. Robot Titan, her gün belirli saatler arasında fuarda ilgi çekici şovunu sergiliyor.

Türk Telekom, CeBIT Bilişim Eurasia 2008'de İletişim Teknolojileri Sponsoru olarak yer alıyor. Türk Telekom ailesi, yeni nesil iletişim teknolojileri ürünlerini sergileyerek fuar ziyaretçilerine geleceği bugünden yaşama imkânı sunuyor. 7'nci salonda bulunan Türk Telekom Standında her gün birbirinden farklı etkinlikler yer alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*