Celalettin Cerrah, Maraton'a bağlandı; kıyamet koptu!

Celalettin Cerrah, Maraton'a bağlandı; kıyamet koptu!.8001
  • Giriş : 23.12.2007 / 23:21:00
  • Güncelleme : 23.12.2007 / 23:31:43

Lig TV'de canlı yayınlanan Maraton programı esnasında büyük bir tartışma yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu tarafından sunulan Maraton programı esnasında söz döndü dolaştı Fenerbahçe - Trabzonspor derbisinden sonra polis tarafından göz altına alınan Lig TV kameramanları Ümit Kül ve Ali Demir'e geldi.

Şansal Büyüka polisin kameramanların ağzına biber gazı sıktığını, elamanlarını dövdüğünü ve kameralarını kırdığını anlattı. Büyüka çevik kuvvet polisinin uyguladığı şiddete karşılık mahkemenin gözlatına alınan elamanlarını serbest bıraktığını söyleyerek "iyi ki hakimler var" dedi.

Büyüka'nın ardından söze giren Erman Toroğlu'da bunu yapanlara adalet gereken cevabı vermezse kendilerinin gerekeni yapma hakkı doğacağı anlamına gelen sözler sarfetti. Toroğlu sözlerini "şimdi bakarsın bir savcı bizi göz altına aldırır" şeklinde bir cümleyle tamamladı.

Konuşma tam bitti dendiği anda İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın yayına bağlanmak istendiği söylendi. Telefondaki sesinden oldukça kızgın olduğu anlaşılan Cerrah, program ekibine ateş püskürdü. Büyüka'nın anlattıklarının gerçek olmadığını, kamermanların görevini yapan memurlara tekme attığını ardından da kamermanların göz altına alınıp mahkemeye çıkarıldığını anlatann Cerrah, hakimin kamermanları kontrollü olarak salıverdiğini açıkladı.

Büyüka'nın karakolda polisi tehdit ettiğini de iddia eden Celalettin Cerrah, konunun yargıya taşındığı için daha fazla konuşmayacağını belirterek telefonu kapattı.

Elektrikli tartışma üzerine yayına reklam arası veren Büyüka, reklam dönüşünde kırıldığı söylenen kamerayı seyircilere gösterdi. Vizör bölümünün gövdeden ayrı olduğu anlaşılan kameranın ne ölçüde zarar gördüğü ekrandan tam olarak anlaşılamadı.

Şansal Büyüka'nın moralinin tartışmadan dolayı hayli bozulduğu görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious