Celalettin Cerrah'tan iade-i ziyaret

  • Giriş : 14.05.2006 / 00:00:00

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'nın Belediye Başkanı Boyko Borisov'un daveti üzerine bugün Sofya'ya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cerrah, Bulgaristan Emniyet Müdürü olduğu dönemde İstanbul'a gelen Borisov'a programının yoğun olması nedeniyle iade-i ziyarette bulunamadığını, Belediye Başkanı'nın daveti üzerine bunu telafi etmek istediğini söyledi.

Boyko Borisov, Emniyet Müdürü iken ikili ilişkilere ve bu alanda yaptığı faaliyetler nedeniyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden ödül almıştı

Görüşmelerden sonra Cerrah ve beraberindeki polisler Borisov ve belediye görevlileriyle salon futbolu karşılaşması yaptı. Celalettin Cerrah'ın 10 numaralı formayla forvet oynadığı karşılaşmada İstanbul polisi gol atamazken kalesinde tam 8 gol gördü. Borisov'un takımında gençlerin ve eski milli futbolculardan Lyuboslav Penev'in yer alması, sonucun farklı olmasına neden oldu.

Sofya'ya hazırlıklı gelen Cerrah, maç bitiminde Bulgar oyunculara forma ve baklava ikram etti. Maçtan sonra her iki takım oyuncuları hatıra fotoğrafı çektirdi.

Not: bgcerrah 07 Foto altı: sagdan sola Belediye Baskani, Celalettin ve eski milli futbolcu Penev

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious