Çelik, sevenleriyle bayramlaştı

  • Giriş : 25.10.2006 / 00:00:00

Pop müzik sanatçısı Çelik, Ramazan bayramının son gününde sevenleriyle bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sevenlerinin kendisi ve yeni yapacağı albümüyle ilgili sorularını cevaplayan Çelik, uzun süre konuşulacak albüm yapmanın zor olduğunu söyledi. Sanatçının sevenleri Çelik'e kitap ve albümünü imzalatarak bol bol fotoğraf çektirdi.

Ramazan Bayramı'nın son gününde Kaya Milenum Alışveriş Merkezi'nde müzikseverlerle bir araya gelen pop müzik sanatçısı Çelik, hem bayramlaşma imkanını hem de yeni kitabının tanıtımını yapma imkanı buldu. Yeni kitabı hakkında bilgi veren ve bundan sonraki müzik hayatında yapmak istediklerini anlatan Çelik, sevenlerinin sorularına cevap verdi. Özellikle "İzel-Çelik-Ercan" grubunun dağılma nedeni ve "düet" konularında sorularla karşılaşan sanatçı, sorulara espirili cevaplar verdi. Grubun dağılma nedeni olarak espirili bir dille "Ercan Fenerliydi de ondan" şeklinde cevaplayan Çelik, düet yapma konusunda ise şimdilik bir projesi olmadığını anlattı. Düet yapması durumunda bu kişinin sadece şarkıcı İzel olabileceğini belirten Çelik, kalıcı şarkılar yapabilmenin hem zaman aldığını hem de zor olduğunu söyledi. Sanat müziği konusunda albüm hazırlığı olup olmadığı yönündeki soruları da cevaplayan Çelik, şu anda böyle bir projesi bulunmadığını kaydetti.

Uzun süre sorulara cevap veren Çelik, sevenlerine imza dağıtmayı da ihmal etmedi. Yeni kitabını ve eski albümlerini sevenleri için imzalayan Çelik, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Sanatçı'nın zihinsel engelli bir seveni sahneye gelerek Çelik'le fotoğraf çektirdi. Can Kırık isimli çocuk, uzun süre sanatçıya sarılarak sevgisini gösterdi. Çelik'in engelli çocukla yakından ilgilenmesi de dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious