Çelik Motor, Kasko Çelik ile hizmette

Çelik Motor, Kasko Çelik ile hizmette.14521
  • Giriş : 20.03.2009 / 18:34:00

Çelik Motor, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla, ACP brokerlık şirketinin aracılığı ve Genel Sigorta işbirliği ile müşterilerine Kasko Çelik adı altında kasko hizmeti de vermeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çelik Motor tarafından 1 yıldan uzun süredir üzerinde çalışılarak oluşturulan Kasko Çelik Sigorta Projesi, Türkiye sınırları içindeki araçları, gerek seyir, gerekse park halinde iken karşılaşabileceği kaza risklerine karşı güvence altına alan araç sigortası olarak faaliyet gösterecek.

Sadece yetkili Kia bayilerinde, Kia markalı araçlar için geçerli olan Kasko Çelik, hem içerik hem de fiyatı bakımından müşterilere pek çok önemli avantajı birarada sunuyor. Kredilerin zor onaylandığı günümüz şartlarında bankalara daha kolay kredi vermeleri için ve müşterilerin kredi geri ödemelerini, işlerini kaybetseler dahi yapmalarını sağlayan Borç Ödeme Teminatı'nın poliçe içeriğinde yer almış olması hiç kuşkusuz Kasko Çelik'in en önemli avantajlarından biri. Sigorta kapsamında, işsizlik tanımına uyan, işsizlik ödemesine hak kazanan, Çelik Motor'dan araç alıp Kasko Çelik satın alan müşterinin, işsiz kaldığı süre boyunca aylık fatura tutarı, poliçe tanziminden itibaren ilk 90 günü muaf olmak üzere geri kalan 12 ay boyunca, Kasko Çelik tarafından karşılanacak.

Bunun yanı sıra, 0 yaş ve ağırlığı 3.500 kg' yi geçmeyen hafif ticari araçlarda ve tüm binek araçlarda; 1 yaşına kadar pert hasarlarda yeni araç ikame bedelinin ödenmesi, sigortalı araçta bulunan şahsi eşyaların 1.000 TL'ye kadar teminat altında bulunuyor olması, 1.500 TL' ye kadar hasarlarda eksper gönderilmeden yetkili servislerde onarım yapılabiliyor olması, otoparka veya valeye belge ile teslim edilen aracın çalınması sonucu meydana gelecek hasarların teminata dahil olması, poliçelerde enflasyona karşı korumanın mevcut olması sigorta kapsamında sunulan diğer avantajlardan bazıları.

Çelik Motor tarafından yapılan açıklamada: “Çelik Motor olarak Kia kullanıcılarına böyle bir hizmet sunabiliyor olmaktan son derece memnunuz. Kasko Çelik Sigorta Projesi, piyasadaki pek çok kaskodan gerek içerik gerekse fiyat olarak çok daha avantajlı. Sigorta kapsamında araçların sadece Kia Yetkili Servisleri'nde onarılacak olması, onarım sırasında yetkili servislerde, Çelik Motor Tic. A.Ş.'nin tedarik ettiği yedek parçaların kullanılacak olması, Çelik Motor tarafından kolaylıkla sağlanabilecek özellikler. Tüm bu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda Kia müşterilerine rakipsiz bir kasko hizmeti sunulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır” denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*