Cem, Münevver'e şiddet uygulamış

Cem, Münevver'e şiddet uygulamış.8713
  • Giriş : 08.05.2009 / 08:43:00

İşte Münevver Karabulut'un Cem Gariboğlu ile ilişkisinin detayları..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Münevver Karabulut'un en yakın arkadaşı K.M., genç kızın Cem Garipoğlu ile yaşadığı ilişkinin detaylarını anlattı.

Cem'in çok kıskanç ve kendini tutamayan biri olduğunu vurgulayan K.M., "Bir gün mini etek giydiği için Münevver'in bacağına şiddetli şekilde vurdu" dedi.

İstanbul'da 3 Mart'ta öldürülen 18 yaşındaki Münevver Karabulut'un katil zanlısı CemGaripoğlu, olayın üzerinden 65 gün geçmesine rağmen yakalanmış değil. Polis, Gazete Habertürk'ün, bulunması için 30 bin TL ödüllü ihbar hattı kurduğu Cem Garipoğlu'nun yakalanması için çalışırken,Münevver'in en yakın arkadaşı K.M., Gazete Habertürk'e ilginç açıklamalarda bulundu.

Katil zanlısının yakalanmaması dolayısıyla kimliğini gizleyen K.M.; Münevver'in kendisine anlattıklarını birleştirdiğinde, Cem'in sürekli güven sağlamaya çalıştığını ve mükemmeli oynadığını sonradan fark ettiğini söyledi.

NE HAKLA VURURSUN?'

Bir gün Münevver'i üzgün gördüğünü aktaran K.M., "Sinemaya gitmişlerdi.Münevver mini etek giydiği için Cem bacağına çok şiddetli bir şekilde vurmuş. Münevver şok olmuş ve canının yandığını söylemişti. Hatta Cem'e, 'Sen ne yapıyorsun, bana hangi hakla vurursun? Annem, babam değilsin' diye tepki göstermiş.

O da 'Sen benim sevgilimsin, rahatsız olmam normal. Bu hareketimin hoşuna gitmesi lazım' demiş. O da çok üzerinde durmadı, bir daha da etek giymedi" dedi. Münevver Karabulut'un hiç içki içmediğini, bu nedenle de alkol sorunu olan Cem'i frenlediğini ifade eden K.M., "Hatta 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Hilton'a gittiklerinde de içki içmedi.

Haram olduğunu söylerdi, inançlıydı. Ramazan ayında da oruç tutardı. Hatta geçen Ramazan ayında Cem 1 gün oruç tuttu diye çok sevindi. Münevver, Sevgililer Günü'nde çok heyecanlıydı. Kuaföre gitti. Kardeşi Enver onu Hilton'a bıraktı.

Cem de söz verdiği gibi tam 22.00'de Münü'yü eve bıraktı. Bence Cem, sonuna dek- güven sağlamaya çalıştı" diye konuştu.

Cem Garipoğlu'nu ilk bir doğumgünü partisinde gördüğünü söyleyen K.M., "Enver de oradaydı. İçki içiyordu. Münevver, 'Bir kadeh içebilirsin' diye izin verdi.

Yanına gidip, 'Münevver sana çok değer veriyor, onu sakın üzme' dedim. 'Tabii ki' dedi ve güldü. İkisi, 'Sevgililer Günü Katliamı' filmine gitmişlerdi.Münevver, 'Filmde çok korktum' demişti. Cem ise, 'Ne var bunda korkacak?' diye sormuş. Ama Münü çok korkmuştu. Zaten canı çok tatlıydı" diye konuştu.

CEM BÜYÜK OYUNCU '

Cem'in birkaç yalanını fark ettiklerini belirten K.M., "Her ay arkadaşlıklarını kutlarlardı. Cem, ikinci ayında Rusya'ya gitti. Münevver'e 'Ağabeyim Trafik Kazası geçirdi. Hemen gitmem lazım' demiş ve Münü'ye sarılarak ağlamış. 'Cem'i ilk kez böyle gördüm' diyen Münevver de kahroldu. Bir gün Cem'in ağabeyi Levent'in kız arkadaşı ile karşılaştım. Bu olayı anlattım. O da Levent'e 'Taburcu mu oldun,?' diye sormuş. O da 'Hiçbir şeyim yok ki' cevabını vermiş.

'Cem öyle söyledi' deyince de, 'Cem öyle söylediyse bir bildiği vardır' demiş. Cem'in yalanını ben ortaya çıkardım. Münevver ilk başta inanmadı. 'Nasıl böyle büyük bir yalan söyleyebildi?' dedi. 'Cem hem yalan söyleyip, hem de ağlayabildiğine göre büyük bir oyuncu' dedim. Cem, sonradan 'Şu an bilmediğin şeyler var, ileride sana anlatacağım' demiş. Ne olduysa bir daha Münevver o konuyu hiç açmadı" ifadesini kullandı.

'CEM RUSYA'DA OLABİLİR'

Rus İnterpolü'nün Moskova Bürosu yetkilisi, Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Rusya'da olabileceğini söyledi. Garipoğlu'nun çok giriş-çıkışlı Rusya vizesi olduğunu kaydeden yetkili, "Kendisinin Rusya'da olma ihtimali yüksek. Her tarafı didik didik arıyoruz. Rusya'nın Voronej kentinde daha önce geçici ikamet yaptırdığı tespit edildi.

Aktif şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Konuyla ilgili Rusya'nın tüm güvenlik kurumlarıyla irtibat halindeyiz" dedi. Garipoğlu'nun Türkiye Moskova Büyükelçiliği'ne pasaport işlemleri için geldiği ve konsolosluk görevlilerinin şüphelenmesi üzerine işlem yaptırmadan elçilikten uzaklaştığı iddialar arasındaydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*