Cem Özer, Beyaz'ı canlı yayında fena bozdu

Cem Özer, Beyaz'ı canlı yayında fena bozdu.13457
  • Giriş : 08.04.2008 / 20:30:00

CNNTURK'te Beyaz ve Güven Kıraç'ın sundukları 'Nası Yani?' programında motosiklet tutkusu konuşuldu. Cem Özer, öyle bir laf söyledi ki Beyaz bir an kalakaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Motosiklet kullanmayı bir yaşam biçimi haline getiren Ahmet Utlu, Ayşe Şule Bilgiç, Levent Baki, Cem Özer gibi konuklar programa katıldı.

Programın başından beri motosiklet yerine motorsiklet diyen Beyaz, Cem Özer'den espri yollu bir uyarı aldı. Özer, programa çıkar çıkmaz "Birşeyi hemen söyleyeceğim; baba, söylemediğin bir tek harf var. Onu da söylenmemesi gereken yerde söylüyorsun. Sabahtan beri 'motorsiklet' diyorsun abi! Motosiklet...Ya zaten söylemiyorsun, söylemesene" dedi.

'R' harfini telaffuz etmekte zorlanan Beyaz, ilk anda bunu duyunca bir an kalakaldı. Daha sonra bozuntuya vermedi ve "Ben yıllardır 'motorsiklet' diye bilirdim. Oh be! Bende bir gerginlik vardı, o r'yi ordan aldım, rahatladım. Moto diyorum artık" diye konuştu.

Program sırasında zaman zaman yine motorsiklet diyen Beyaz, Cem Özer'le gözgöze gelip bu uyarıyı hatırladı ve yaptığı yanlışa güldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious