Cem Uzan cezaya çok şaşırdı

Cem Uzan cezaya çok şaşırdı.11571
  • Giriş : 09.09.2008 / 14:16:00

Cem Uzan bile kendisine verilen cezanın ne olduğunu anlamadı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

GP Genel Başkanı Cem Uzan, Başbakan Erdoğan'a hakaret ettiği için mahkemeni verdiği cezaya çok şaşırdı. Uzan cezanın ne olduğunu anlayamadı.

Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan'ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı mahkemece, bir rehber eşliğinde ''öfke kontrol sistemi'' programına katılma ile ''öfke kontrolü'' ve ''kişisel gelişim'' konularında 5 yayın okuma cezasına çarptırılmasına şaşırdığı bildirildi.

Uzan'ın avukatı Şaylan Çığgın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bursa 3. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmanın ardından hukuk danışmanları olarak Cem Uzan'a gerekli bilgileri aktardıklarını söyledi.

Cem Uzan'ın, dava sonunda ceza almamayı beklediğini ifade eden Çığgın, ''kendisi de ne olduğunu anlayamadı. Bize 'cezayı anlamadım. Ne yapacağım ben' diye sordu. Bizler de onu netleştirmeye çalışıyoruz. Cezanın üzerinde çalışıyoruz'' dedi.

Çığgın, cezaya itiraz etmek için 1 haftalık süreleri olduğunu, bir takım çalışma ve görüşmelerin ardından gerekirse itirazda bulunabileceklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*