Cem Uzan'dan tutuklanmaya cevap

Cem Uzan'dan tutuklanmaya cevap.11571
  • Giriş : 07.03.2008 / 20:46:00

Babası ve kardeşinden sonra Cem Uzan hakkında Vergi Usul Kanunu'na muhalefetten tutuklama kararı çıktığına yönelik haberlere GB Lideri Cem Uzan'dan ilginç cevap geldi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hakkında tutuklama kararı çıktığı ileri sürülen Cen Uzan'dan cevap geldi.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun 2005 yılında İmar Bankası’ndaki zimmet ve dolandırıcılık iddialarını içeren raporu mahkemeye sunmasının ardından haklarında giyabi tutuklama kararı çıkan baba Kemal Uzan ve küçük kardeş Hakan Uzan’dan sonra Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan hakkında da yakalama kararı çıktığına ilişkin haberlere cevap veren Uzan 'tutuklamadan haberim yok' dedi.

Turktime'a konuşan Uzan yaptığı açıklama: "Böyle bir tebligattan haberimiz yok. Tutuklama kararı yok. Arama yok. Yakalama yok. Neden böyle bir haber çıkarıldı bilmiyorum" diye konuştu.

Tüm bu olanlardan haberim yok diyen Uzan ile ilgili Star Gazete'sinde bugün yer alana haberde, Vergi kaçakçılığı ve usulsüzlük iddiaları ile İstanbul 12’inci Sulh Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Cem Uzan’ın defalarca gönderilen tebligatlara cevap vermediği için kararın çıktığı belirtilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious