Cem Uzan'ın partisi Genç Parti de adaylarını açıkladı

  • Giriş : 04.06.2007 / 23:45:00

Cem Uzan'ın Genel Başkanı olduğu Genç Parti'nin milletvekili aday listesi açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İşte adaylar ve seçim bölgeleri şöyle:

Adana:
1-Reha Ferhun Gülü
2-Mahmut Güllüler
3-Mehmet Adıyaman
4-Bekir Çolak
5-Metin Yıldırım
6-Bekir Mantaşoğlu
7-Tülin Özkan
8-İkrime Kara
9-Meltem Ayten Karataş
10-Yusuf Arslan
11-İsmail Vural
12-Hasan Kart
13-Serpil Şebnem Yalçıntürk
14-Zekeriye Bildik

Adıyaman:
1-Mahmut Orhan Yaşar
2-Hüseyin Korkmaz
3-Ahmet Gündüz
4-Gülseren Canpolat
5-Gülnaz Ünal

Afyonkarahisar:
1-Mustafa Asım Bozca
2-Mustafa Karanfil
3-Yılmaz Çetinel
4-Aysel Yalçınkaya
5-Hüseyin Hakan Akman
6-Nazire Keser
7-İrfan Doğan

Ağrı:
1-Yusuf Timuçin
2-Kenan Gürbüz
3-Metin Gülcan
4-Ömer Taşkemer
5-Mustafa Giden

Amasya:
1-Musa Serdar Çakman
2-Ümit Özaslan
3-Mehmet Murat Şariç

Ankara 1. Bölge:
1-İsmet Kalafatoğlu
2-Orhan Toksoy
3-Gül Demirbaş Elçi
4-Hasan Koçoğlu
5-Selim Öcal
6-Tümer Topal
7-Şemsettin Cenk Aktan
8-Ali Asker Öztürk
9-Şefika Müge Kılınçkale
10-Celile Ertunç
11-Erdal Özer
12-Cengiz Esen
13-Serpil Şahiner
14-Öztuna Norman
15-Tahir Argün

Ankara 2. Bölge:
1-Mehmet Ali Akgül
2-Mehmet Emin Ayanoğlu
3-Şükrü Karadağ
4-Muzaffer Arıkan
5-Hasan Sıddık Külekçi
6-Murat Erbay
7-Mahmut Şahin
8-Şule Ünal
9-Nazife Akın
10-Ahmet Polat
11-Memduh Güldoğan
12-Ayşegül Avanos
13-Adnan Yeğit
14-Ali Kılıç

Antalya:
1-Ayla Çekiç
2-Nurettin Sivlim
3-Adil Aşırım
4-Ayhan Çevik
5-Adnan Melih Yalçın
6-Muammer Yüksel
7-Hüseyin Duygulu
8-Mehmet Ersu Yapıcı
9-İsmail Demirci
10-Mesut Oktay
11-Ahmet Kumarı
12-Pembegül Kocabaş
13-Yavuz Esel

Artvin:
1-Mustafa Polat
2-Nazım Orhan

Aydın:
1-Mehmet Yılmaz Şahin
2-Seyfi Çalışkan
3-Turgay Avcı
4-Haldun Işıklı
5-Mehmet Salcı
6-Erkan Bidan
7-Sariye Yücel
8-Ahmet Savran

Balıkesir:
1-Melek Dıngaz
2-Faruk Ulusoy
3-Alaettin Karaduman
4-Yekta Yücel
5-Sibel Ayan
6-Bülent Çelik
7-Selaettin Dönmez
8-Ajda Nayman

Bilecik:
1-Halil Ceylan
2-Serkan Sarı

Bingöl:
1-Mehmet Baki
2-Muştak Eroğlu
3-Mehmet Sıddık Aksoy

Bitlis:
1-Servet Geboloğlu
2-Zübeyir Yaşar
3-İsmet Özçalımlı
4-Gülay Maraş

Bolu:
1-Nalan Sevgi İnceoğlu
2-Reşat Bulut
3-Şayeste Aydemir

Burdur:
1-Mehmet Arslan
2-Selma Uysal
3-Abdurrahman Uladı

Bursa:
1-Miyaser Nursum Özşahin
2-İlyas Kaya
3-Ali Osman Yavuz
4-Bülent Gökgöz
5-Ahmet Pampu
6-Mehmet Yılmaz Çam
7-Fevzi Bora
8-Mehmet Safa Kırıcı
9-Tülin Demir Birer
10-Ali Genç
11-Mahmut Bozkurt
12-Harun Özdemir
13-Ali Özgür
14-Nail Zeybek
15-Nihat Karadeniz
16-Mürüvvet Erkul

Çanakkale:
1-Harun Özcan
2-Sebahattin Tazıcı
3-Ferhunde Ruhan Başarır
4-Hüsnü Kınasakal

Çankırı:
1-Ademhan Mengel
2-Serdar Yumak
3-Nurten Aşuluk

Çorum:
1-Suna Bercis Açıkalın
2-Adil Mumcu
3-Şükrüye Kalkan
4-Mesut Özcan
5-Nermin Hendek

Denizli:
1-Rıza Can Özhan
2-Mehmet Cansever
3-Selahattin Serhat Duruhan
4-Mehmet Atılgan
5-Gülben Askeroğlu
6-Mete Türköz
7-İsmail Hakkı İçyüz

Diyarbakır:
1-Aydın İldız
2-Faruk Zerakioğlu
3-Ebubekir Karataş
4-Mehmet Hasip Bayram
5-Fadıl Çelik
6-Sezayi Beyazıt
7-Veysi Yazgan
8-Mehmet Uluk
9-Nafiye Arslan
10-Recep Yaşatan

Edirne:
1-Şaylan Çığgın
2-Bülent Adnan Karakaya
3-İsmail Gürel
4-Sevim Erol

Elazığ:
1-Yaşar Akgün
2-Nilgün İlbay
3-Feyzi Yılmaz
4-Recai Kavak
5-Ali Asker Sağcan

Erzincan:
1-İbiş Ünsal Demirci
2-Mehmet Eraslan
3-Serkan Kaya

Erzurum:
1-Maksut Ergani
2-Naim Haluk Nakipoğlu
3-Tahsin Cengiz Usakalp
4-Necati Mızrak
5-Nimet Güneş
6-Mustafa Dikici
7-Koncagül Özdemir

Eskişehir:
1-İbrahim Yaşar Dedelek
2-Birgi Özdenkçi
3-Bülent Türe
4-Asuman Yurdagül
5-Süleyman Gündüz
6-Türkan Yüce

Gaziantep:
1-Mehmet Cafer Sayılır
2-Mustafa İncearık
3-İsmail Gürsoy
4-Ökkeş Tabur
5-Ali Erdem
6-Müzeyyen İçdoğan
7-Mehmet Ustabaş
8-Mete Büyükmurat
9-Mustafa Yılmaz
10-Oğuz Özdarakçı

Giresun:
1-Mehmet Ali Güney
2-Birol Ok
3-Ayşe Hakyemez
4-Hüseyin Aktaş
5-Mustafa Yılmaz

Gümüşhane:
1-Necdet İlhan
2-İlhami Karagül

Hakkari:
1-Ali Azizoğlu
2-Kemal Kurt
3-Şehmus Mavigöz

Hatay:
1-Muammer Bostan
2-Emrullah Cilli
3-İbrahim Durgun
4-Ahmet Kurtkulak
5-Bereket Basa
6-Hikmet Güzelmansur
7-Nejla Heybeli
8-Mehmet Şahin Akbay
9-Racine Diken
10-Eşref Zevzir

Isparta:
1-Gültekin Güven Erkan
2-Osman Çiçekdağı
3-Hayriye Doğan
4-Makbule Dilek Demirkan
5-Hasan Doğan

Mersin:
1-Hasan Tunçer
2-Gökhan Sungur
3-Kamile Gül Güneş
4-Can Arslandaş
5-Semra Yılmaz
6-Nihal Çakmak
7-Haluk Atalay
8-Mustafa Geliva
9-Aydın Keskin
10-Songül Dülger
11-Abidin Turaç
12-Mehmet Kaygısız

İstanbul 1. Bölge:
1-Emin Şirin
2-Vasıf Soner Çokbilgin
3-Okay Öztürk
4-İsmet Mehmet Silivri
5-Bedriye Yudum Şaşmaz
6-Mustafa Yalçınkaya
7-İrfan Yavuz
8-Gülçin Talay
9-Hurşit Aydın
10-Murat İduğ
11-Keziban Üreyil
12-Sühendan Vural
13-Çetin Çetinkaya
14-Alpaslan Tüylüoğlu
15-Vildan Şahin
16-Yasemin Bal
17-Hacer Nil Güngör
18-Zerrin Ayşe Kalyoncu
19-Fatih İpek
20-Fahrettin Sayar
21-İsmail Gücer
22-Ersin Eser
23-Cemil Söylemez
24-Celal Budakoğlu

İstanbul 2. Bölge:
1-Sait Selahattin Sakarya
2-Ali Cenap Ermutlu
3-Zafer Perksu
4-Ayşe Şule Beyza Taner
5-Akif Öztabak
6-Erkan Sancaklı
7-İdil Özer
8-Süreyya Cinik
9-Nurhan Aktaş
10-Gülşen Gürer
11-Jale Özüberk
12-Mine Bora
13-Ali Genç
14-Özcan Çoban
15-Hüseyin Yaman
16-Ali Gülkanat
17-Feyzi Ömür
18-Gökmen Karakan
19-Nurettin Ergün
20-Ali Çamlı
21-Nilgün Kıray

İstanbul 3. Bölge:
1-İbrahim Tatlıses
2-Uğur İbrahim Hakkıoğlu
3-Tunç Buruşukoğlu
4-Duran Dündaroğlu
5-İhsan Hasan Pilav
6-Şerafettin Şolt
7-İlknur Sözbir
8-Murat Aydoğan
9-Dursun Limanoğlu
10-Kadir Peker
11-Gülşen Demirkol
12-Sadık Polat
13-Cevdet Ateş
14-Cemal Karatay
15-Engin Yerebakan
16-Uğur Alkan
17-Aysel Yüksel
18-Yılmaz Kaplan
19-Naciye Zeynep Lakerta
20-Sahir Bafra
21-Münevver Filiz Akbulut
22-Meryem Esen
23-Mahli Sağyalavaç
24-Güven Doğruel
25-Esra Gona

İzmir 1. Bölge:
1-Cem Cengiz Uzan
2-Hüseyin Onur Akyüz
3-Nedim Türkmen
4-Ali Yüksel Onural
5-Metin Altmışkara
6-Mustafa Kara
7-İsmail Hakkı Bekiroğlu
8-Sema Nişli
9-Mehmet Tükel
10-Ali Sedat Candaş
11-Necati Erdoğan
12-Bülent Köroğlu

İzmir 2. Bölge:
1-Müştak Ayvaz
2-Arzu Karakadılar
3-Cengiz Üretmen
4-Cem Hatunoğlu
5-Serhan Şen
6-Faik Hakan Arkant
7-Abdullah Öz
8-Kadriye Gezer
9-Hayrettin Sunay
10-Ender Dadaş
11-Halil Tezol
12-Zafer Akalın

Kars:
1-Mehmet Sabri Güner
2-Suat Kostakoğlu
3-Yılmaz Çakay

Kastamonu:
1-Tacettin Tan
2-Fatma Çiydem Esen
3-Hülya Ersoy
4-Mustafa Fide

Kayseri:
1-Mesut Uçan
2-Bekir Kök
3-Ercan Demir
4-Gülümser Angay
5-Ergin Savrum
6-Şükriye Uluhan
7-Erdal Yılmaz
8-Eyüp Kutay

Kırklareli:
1-Ali Çubuk
2-Kubilay Özer
3-Serkan Taş

Kırşehir:
1-Murat Atabey
2-Aynur Yılmaz
3-Erdal Urcan

Kocaeli:
1-Selahattin Bal
2-Ayhan Alişan
3-Ayşe Yalçınkaya
4-Ayşe Sibel Yelman
5-Timur Capgulaş
6-Muharrem Çakmak
7-Mehmet Esmer
8-Tahsin Özer
9-Asile İrem

Konya:
1-Erdal Poyraz
2-Mehmet Beydilli
3-Kerim Akgül
4-Aysel Tuncer
5-Şükrü Arıcan
6-Mehmet Tugay
7-Ayşeana Koraç
8-Aylin Özkaynak
9-Nülüfer Er
10-Kemal Kiriş
11-Adem Ağmış
12-Metin Gül
13-Mine Güler
14-Tayyip Afacan
15-Hatice Yüksel
16-Salih Oğuz

Kütahya:
1-Seyfettin Ayçiçek
2-Ekrem Köse
3-Ali Ekrem Erdemir
4-Hülya Albayrak
5-Ayfer Mısırdalı
6-Nazmi Çoruh

Malatya:
1-Hasan Hüseyin Doğanşahin
2-Fazlı Çoban
3-Ali Alpaslan
4-Savaş Bağdatlı
5-Ömer Nacar
6-Suat Garipağaoğlu
7-Gündoğdu Atasoy

Manisa:
1-Kayhan Anaral
2-Adnan Tütüncü
3-Ömer Yaşar
4-İsmet Erkul
5-Mehmet Kızıltepe
6-Emrah Ceyran
7-Yaşariye Hasacar
8-Ayşe Bakkal
9-Ansar Günaydın
10-Alp Cumali

Kahramanmaraş:
1-Mahir Gürler
2-Sevil Kaçmaz
3-Murat Algeri
4-Ömür Lütfi Sungur
5-Orhan Kuru
6-Türkan Çekdi
7-Leyla Aktemur
8-Ayşe Eskici

Mardin:
1-Mehmet Şerif Temelli
2-Ferhan Ayaz
3-Yasin Vural
4-Hanna Yılmaz
5-Mahmut Orak
6-Yasemin Kazmacı

Muğla:
1-Çağdaş Ergin
2-Mehmet Ali Karaöz
3-Cengiz Özsoy
4-Ömer Deniz Özsoy
5-Nalan Kahraman
6-Aysun Zaman

Muş:
1-Kıyas Güresmer
2-Mahmut Tekin
3-Hakim Yıldız
4-Alican Aktaş

Nevşehir:
1-Sedat Hayran
2-Nurhan Altuğ
3-Alattin Sarıdaş

Niğde:
1-Rıfat Yüzbaşıoğlu
2-Nilgün Yıldız
3-Ayfer Sarıkaya

Ordu:
1-Güner Sağra
2-Okan Özoğlu
3-Ahmet Duman
4-Akif Genç
5-Mustafa Uçar
6-Oya Çakır
7-Mehmet Demirer

Rize:
1-İsmet Tüylü
2-Hakan Yazıcı
3-Halim Getir

Sakarya:
1-Cevat Pilav
2-Cevat Keser
3-Yusuf Öz
4-Hasan Müftüoğlu
5-Ayşe Kılıç
6-Harun Hacim

Samsun:
1-Ali Dinç
2-Tamer Yolcu
3-Mustafa Aydın
4-Nejdet Karalı
5-Arzu Özakar
6-Okay Altın
7-Mehmet Kılınç
8-Meral Yıldız
9-Nilgün Özbayrak

Siirt:
1-Maruf Karataş
2-Halis Güngör
3-Kemal Yaşar

Sinop:
1-Recep Özcan
2-Recep Ali Hacısüleymanoğlu
3-Erhan Işıktaş

Sivas:
1-Hakan Alper Güleğlen
2-Adnan Ercan
3-İclal Keçeci
4-Hasan Haluk Aygel
5-Mehmet Tufan Deliktaş
6-Nadir Yılmaz

Tekirdağ:
1-Ali Atay
2-Gökhan Akboru
3-Bülent Oktaygil
4-Gülhan Bulut
5-Zafer Yüncüler

Tokat:
1-Ayhan Üngör
2-Ahmet Demir
3-Hüseyin Uyar
4-Şerafettin Yücel
5-Fehmi Susal
6-Abdullah Gül
7-Seçkin Ervan

Trabzon:
1-Ayhan Çağılcı
2-Ali Nail Bahadır
3-Zühtü Başar Asmaz
4-Ali Celal Kazancıoğlu
5-Fatma Şolt
6-Hülya Akkaya
7-Ahmet Bostan
8-Nazife Şentürk

Tunceli:
1-Tülün Gürhan
2-Rahime Yüceer

Şanlıurfa:
1-İbrahim Halil Okuyan
2-Abdurrahman Tüysüz
3-Sevim Demir
4-Ahmet Şeşen
5-İsmail Taş
6-Mehmet Vaysi Özgüç
7-Selda Kürkçüoğlu
8-Ali Özdemir
9-Ebru Korkmaz
10-Celal Doğan
11-Şıh Müslüm Derici

Uşak:
1-Mehmet Uzun
2-Aşkın Çetin
3-Sezai Çetin

Van:
1-Nadir Kartal
2-Nezih Erinç
3-Özgür Özçelik
4-Selahattin Coşkun
5-Harun Bayrak
6-Erhan Aybar
7-Enver Sarıoğlu

Yozgat:
1-Celal Nuri Demirtürk
2-Ertuğrul Coşar
3-Muammer Çoban
4-Refika Üngör
5-Hüsamettin Yıldırım
6-Ömer Özüduru

Zonguldak:
1-Mehmet Demirel
2-Aylin İncekara
3-Çınar Yünten
4-Yaşar Akkışla
5-Mustafa Koşma

Aksaray:
1-Vildan Karaman Haraz
2-Semih Ersoy
3-Kalip Alıcı
4-Hazim Turan

Bayburt:
1-Necla Akkuş
2-Lale Araz

Karaman:
1-Ramazan Özcan
2-Kemalettin Pınar
3-Ümmühan Ertan

Kırıkkale:
1-Duran Şakoğlu
2-Osman Demirel
3-Murat Agçabağ
4-Hayati Şakalakoğlu

Batman:
1-Cemil Çiftçi
2-Şemsettin Basank
3-Serkan Tufan
4-Hasan Duğu

Şırnak:
1-Orhan Uysal
2-Naman Sengon
3-Hikmet Aytu

Bartın:
1-Mehmet Celal Gürkan
2-Hacı Gölbucaklı

Ardahan:
1-Coşkun Aras
2-Fikret Küpeli

Iğdır:
1-Erdoğan Keskin
2-Mehmet Arslan

Yalova:
1-Ahmet Fatih Erdilli
2-Hasan Faruk Ertürk

Karabük:
1-Vural Çebi
2-Hanife Çalık
3-Zehra Bostancı

Kilis:
1-Reşit Tayfun Alan
2-Kadir Pehlivan

Osmaniye:
1-Suat Kılıç
2-Süleyman Müftüoğlu
3-Aykut Yılmaz Suğurtin
4-Hasan Ayas

Düzce:
1-Erol Aksu
2-Dilaver Kambur
3-Ufuk Yılmaz

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious