Cem Yılmaz, Telekom için şarkı besteledi

Cem Yılmaz, Telekom için şarkı besteledi.12205
  • Giriş : 11.04.2009 / 13:42:00

Türk Telekom, hem şehir içi, hem şehirlerarası her şey dâhil ayda 62 TL'ye konuşturan yeni tarife paketi Jettfon'u, Cem Yılmaz'ın yaptığı şarkı ile tanıtıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Pazar günü yayına girecek ilk reklam filminin devamında Cem Yılmaz kendi hazırladığı 'Sky is the limit' parçasını seslendiriyor. JeTTfon ile 'Sınır tanımayanlar' konseptine sahip reklamda Cem Yılmaz'ın canlandırdığı Ali Tınay ve JemBey karakterleriyle, gerçek ve animasyon görüntüler bir arada yer alıyor. Bir önceki reklam filmi, Ali Tınay (Cem Yılmaz) ile JemBey animasyon karakterinin sahneye çıkmadan önce kuliste aralarında geçen diyaloglardan oluşuyordu. Yeni filmde ise kuliste başlayan macera bu kez sahneye taşınıyor.

Cem Yılmaz ve tüm çekim ekibinin çekimler esnasında çok eğlendiği filmde Ali Tınay ile animasyon karakter çok özel dans gösterileri gerçekleştiriyor. Diğer animasyon karakterler de onlara eşlik ediyor. Ali Tınay, dünya danslarından çeşitli örnekler gösterirken animasyon karakter JemBey'e Hint Dansı'nı öğretiyor. Ayrıca, reklam filmi boyunca kendisinin hazırladığı tekno parçayı seslendiriyor. Şarkının ana temasını yine 'sınır tanımamak' oluşturuyor.

Türk Telekom, yeni tarife paketi Jettfon ile her şey dâhil ayda 55 TL karşılığında şehir içi, Jettfon Plus ile 62 TL karşılığında hem şehir içi, hem şehirlerarası tüm Türkiye ile adil kullanım limitleri çerçevesinde sınırsız konuşma hizmeti sunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*