Cem Yılmaz'dan ikinci tweet

Cem Yılmaz'dan ikinci tweet.6461
  • Giriş : 24.08.2011 / 09:07:00

Cem Yılmaz kendisini eleştirenleri kızdıracak bir tweet daha yazdı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik ModelleriHiç tweet yazmadığı halde 750 bin takipçisi olan Cem Yılmaz kendisini eleştirenleri kızdıracak bir tweet daha yazdı:

"Takipçilerimin 700 binini aktif komedyenlere dağıtıyorum, kalan 50 bini de garip gurebaya kalsın!"

Cem Yılmaz'ın twitter hesabı olduğu halde hiç yazmamasına ilk önce Gani Müjde tepki göstermiş "Attığı bir tane twit yok, 750 bin takipçisi var, şaka mısınız lan!" diye yazmıştı.

Yılmaz, bu sözlere Nasrettin Hoca fıkrasından benzetme yaparak "Sana ne!" demişti. Ünlü komedyenin bu yanıtı, twitter'da geniş yankı bulmuştu. Gani Müjde, "Tweet yazmayanları takip etmek, TV kapandıktan sonra belki porno çıkar umuduyla karlı ekranı izlemeye benziyor" diyerek Yılmaz'a cevap vermişti. Cem Yılmaz, önceki gece 02.30 sıralarında kıskanıldığını ifade eden ikinci bir tweet yazdı.

İşte o tweet:

"Twitter'daki 750 bin takipçimin 700 binini burada aktif komedyenlere dağıtıyorum, geri kalan 50 bin de garip gurebaya kalsın.. Abi sen Cem Yılmaz mısın? Valla bilmiyorum ama sen kesin diilsin.:)) Hadi uğurlar olsun. Hepinizi seven kardeşiniz Cem.."

Cem Yılmaz cümlesinin bir yerindeki 'Sen Cem Yılmaz mısın' sözüyle, kendisini eleştirenlere "Ben farklıyım. Siz Cem Yılmaz olamazsınız" göndermesini yaptı. Yılmazdaha sonra ilki gibi ikinci tweet'ini de sildi.

Cüneyt Özdemir: Madalya takalım

Gani Müjde-Cem Yılmaz kapışmasına gazeteci-televizyoncu Cüneyt Özdemir de dahil oldu. İşte Özdemir'in Yılmaz'ı eleştiren tweet'leri:

- Nasreddin Hoca'ya demişler "Hocam twitter'a girdim ama hiç tweet atmıyorum, çok cooolum." Hoca da demiş ki "e oğlum göl yoğurt!"

- Nasreddin Hoca'nın eşeğe ters binmesi komikti. Postmodern Nasreddin Hoca'nın porsche'sine ters bindiğini güzümüzde canlandıralım. Komik mi hala?

- Gani Müjde'yi takip ediyorum gerçekten çok eğlenceli. Şahan Gökbakar desen karınca kararınca dost bir sohbette. Ata Demirer keza süper.

- Kusura bakmayın ama hem burada olup hem bu kadar snobize etmek nedir? Cem Yılmaz'ın 750.000 takipçisi var durun bir de madalya takalım!

- Mesele 750.000 takipçisi olan Cem Yılmaz da değil, yahu eğer bir şey yazmayıp paylaşmayacaksanız sosyal medyada ne işiniz var?


 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*