Cem Yılmaz'ın Kırmızıgül'e cevabı

Cem Yılmaz'ın Kırmızıgül'e cevabı.9828
  • Giriş : 18.06.2009 / 09:18:00

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Ciddi kurumlar yontma taş filmlerini destekliyor’ sözlerine Cem Yılmaz’dan yanıt gecikmedi ve "Sadece sponsorla film çekiyorum, devletten destek almıyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Reklam dünyasının oscarı kabul edilen ''Kristal Elma Ödülleri'', Suada'daki törenle sahiplerini buldu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da, Türk Telekom'un Jettfon reklamıyla 'Kristal Elma' ödülünü aldı. Ödül töreninde espirileriyle ilgi odağı olan Yılmaz, Mahsun Kırmızıgül'ün Ukrayna'da yaptığı 'Türkiye'de ciddi ve saygın şirketler, tarihi olan, yontma taş, uzay ve halk kahramanlarına destek veriyor' sözlerine de cevap verdi. Yılmaz, 'Şimdiye kadar bütün filmlerimi devlet desteği ile değil sponsor yardımı ile gerçekleştirdim. Ben diğer film yapımcılarına destek olmak için devlet yardımı almıyorum' dedi.

YENİ FİLME ESKİ EKİP

Yeni filmi 'Yahşi Batı' ile ilgili bilgi de veren Yılmaz, 'AROG ve GORA'da birlikte oynadığımız arkadaşlarla kamera karşısına geçeceğiz. Yahşi Batı, 19. yy'da hem Amerika hem de Türkiye'de geçiyor. Son derece matrak bir filme imza atacağız' dedi.

STAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*