Cem Yılmaz'ın yeni filmi için kasaba kuruluyor

Cem Yılmaz'ın yeni filmi için kasaba kuruluyor.13899
  • Giriş : 11.07.2009 / 13:52:00

Cem Yılmaz, yeni filmi Yahşi Batı için bir kovboy kasabası kuruyor. Toplam 500 bin liraya mal olması beklenen kasabada her şey var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

SENARYOYA RÖTUŞ YAPIYOR

G.O.R.A'da uzaya, A.R.O.G'da Taş Devri'ne giden Cem Yılmaz, yeni filminde rotasını kovboyların vatanı Vahşi Batı'ya çeviriyor. 1880'de Teşkilât-ı Mahsusa üyesi Lemi Bey ve Aziz Bey'in Amerika'da yaşadıklarını anlatan 'Yahşi Batı'nın senaryosu üzerinde son rötuşları yapan Yılmaz, bir kovboy kasabası kurmak için de kolları sıvadı.

25 İŞÇİ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

Ünlü komedyen aradığı mekânı Kemerburgaz'da buldu. 25 işçi Yahşi Batı'nın kasabasını inşa etmek için gece gündüz demeden çalışıyor.

İnşaatı neredeyse biten ve 500 bin liraya mal olan kasabada kiliseden bara, şerif bürosundan cenaze levazımatçısına kadar her şey var.

KIZILDERİLİ LİDERİ BİLE VAR

Cem Yılmaz; Selma Ergeç, Özkan Uğur ve Ozan Güven'in rol alacağı filmini şöyle anlatıyor: "İnsanlar bilim kurgu beklemesin. Zaman makinesine binip oraya gidilmiyor. Fiziken oradalar. Filmde bizim Westernler'de görüp korktuğumuz kovboylar ve kimsenin ne dediğine pek anlam veremediği Kızılderili kabile lideri bile var."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*