Cem yılmaz'la kahkaha dolu anlar

Cem yılmaz'la kahkaha dolu anlar.9828
  • Giriş : 16.02.2009 / 12:12:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 18:18:41

Var mısın Yok musun? yarışmasının konuk yarışmacısı olan Cem Yılmaz, Hamdi Bey'in peşine düştü, İngilizce Nasreddin Hoca fıkrası anlattı. İşte kahkaha dolu anlar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ünlü komedyen Cem Yılmaz Var Mısın Yok Musun yarışmasına katıldı. Yaptığı esprilerle izleyenleri gülmekten kırıp geçiren Yılmaz programda bir de İngilizce Nasretttin Hoca fıkrası anlattı.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Var mısın Yok musun?'a konuk olan Cem Yılmaz, programın başında, 'Banka hesabıma para yatınca, ben de geldim' diyerek Acun'un programa çıkardığı ünlülere para verdiğini ima etmesi üzerine, Acun Ilıcalı, 'İnsanlar da gerçek sanacak. Herhangi bir ödeme söz konusu değil' dedi.

HaberTürk'ün haberine göre, Adriana Lima'nın konuk olduğu programdan bahseden Cem Yılmaz, "Adriana için kale arkasında biletim vardı ama gelemedim" dedi. Yılmaz'ın bir ara eline metal dedektörü alarak kutuları 'büyük-küçük' diye kontrol etmesi de izleyicileri güldürdü.

İlk turun sonunda Hamdi Bey, ünlü şovmene 13 bin TL teklifte bulundu. Bu teklifi kabul etmeyen Cem Yılmaz, "13 bine hiç olmadım Acun'cuğum" dedi. İkinci turda şanssız bir şekilde 500 bin TL'lik kutulardan birisini açan Yılmaz'a Hamdi Bey'den 19 bin TL teklif geldi. Cem, bu teklife de 'Yokum' dedi.

CEM YILMAZ, HAMDİ BEY'İN ODASINI BULDU

Cem Yılmaz bir ara stüdyodaki telefonun kablosunu takip ederek Hamdi Bey'in odasını buldu. Ancak, Yılmaz'ın geldiğini gören Hamdi Bey çoktan ortadan kaybolmuştu. Telefonu eline alan Cem Yılmaz, "Açıklıyorum. Hamdi Bey benim" diyerek izleyenleri kahkahaya boğdu.

Hamdi Bey'in 3. tur sonundaki teklifi ise 34 bin TL'ydi. Ünlü şovmen, bir kez daha 'Yokum' dedi ve yoluna devam etti.

MİNİK ELİF İÇİN YARIŞTI

Trabzonlu Okur ailesinin minik yavrusu Elif'in yakalandığı hastalıktan kurtulması için yarışan Cem Yılmaz, "Ben diyorum ki, her halükarda mutlu bitecek. Bence bir numara söylemekten daha fazlasını yapmak gerekiyor. Bu güzelliği kutudaki ikramiyeye bağlamıyorum. Öyle olacağını da bilin" diyerek, yarışmadan parayla ayrılmaması halinde dahi aileye yardım edeceğini belirtmiş oldu.

BRAVO HAMDİ DELİKANLI ADAMMIŞSIN!

Yarışmaya devam eden Cem Yılmaz, dördüncü turun sonunda Hamdi Bey'den 52 bin TL'lik teklif aldı. Teklife 'yokum' diyen ünlü şovmen, sonraki turda kalan iki 500 bin TL'lik kutulardan birini açtırdı. Bu turun sonunda Hamdi Bey'den 53 bin TL'lik teklif alan Yılmaz, cesaretle yine ' 'Yokum' dedi. Sonraki turda Hamdi Bey'in teklifi 68 bin TL'ydi ama Yılmaz'ın cevabı yine aynıydı: 'Yokum' Son ikiye 1 TL ve 150 bin TL ile kalan Cem Yılmaz'a Hamdi Bey, 75 bin TL teklif etti. Ünlü şovmen, Hamdi Bey'den teklifini 100 bin TL'ye yükseltmesini istedi. Bunun üzerine bir süre düşünen Hamdi Bey, teklifi 100 bin TL'ye çıkarttı.

"Hamdi bravo. Gerçekten delikanlı adammışsın" diyen Cem Yılmaz, 100 bin TL'lik bu teklifi kabul edip, Elif'in sağlığına kavuşması için parayı aileye kazandırmış oldu. Cem Yılmaz'ın önündeki kutudan ise 150 bin TL. çıktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*