Cem'e resti ters tepti

  • Giriş : 06.05.2006 / 00:00:00

Cansu Dere, sevgilisi Cem Yılmaz'la Özlem Tekin'in aynı filmde oynamasına karşı çıktı. Aldığı cevap ise çok sert oldu: İşine gelirse.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ancak, Cem çoktan resti çekti: İşime karışırsan ilişki sürmez.

Daha yeni barıştılar...
Cansu Dere, Cem Yılmaz ile iki aylık ayrılıktan sonra yeniden bir araya geldi. Bu arada Cansu, Nejat İşler ile aşk yaşarken Yılmaz'ın adı ise birçok güzelle anıldı. Cem'i unutamadığı her halinden belli olan manken, sonunda ünlü şovmenle barıştı. Ve ikili yine gecelerde birlikte boy göstermeye başladı. Ancak şu günlerde çiftin ilişkisinin çok uzun sürmeyeceği konuşuluyor.

ÖZLEM YÜZÜNDEN KRİZDE
NEDENİNE gelince... Dere, kıskançlıklarıyla Yılmaz'ı bunaltmaya başlamış bile. Daha önce İşler'le olan beraberliği sırasında da yakışıklı aktörü kıskançlıklarıyla bezdirdiği konuşulan Cansu, şimdi de Yılmaz'a yüklenmeye başlamış. Dere'nin bu kadar krize girmesinin nedeni ise Özlem Tekin. Çünkü Tekin, "Hokkabaz" isimli filmin çekimlerine başlayan Cem'in rol arkadaşı.

ASLA TAVİZ YOK!
DERE, Yılmaz'ın bir ara adının aşk dedikodularına karıştığı Tekin'in bu filmde rol almasını hiç istemiyor. Cem'i kaybetmekten korktuğu için de bu konuda ısrarlı bir tutum sergiliyor. Bu yüzden de, iki sevgili sürekli olarak tartışıyor. Cansu'nun kıskançlıklarından sıkılan Yılmaz'ın ise "İşime karışırsan bu ilişki sürmez" diyerek resti çektiği konuşuluyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious