Cemil Çiçek'in 'Golfçü Paşa' açıklaması

Cemil Çiçek'in 'Golfçü Paşa' açıklaması.10640
  • Giriş : 10.10.2008 / 11:46:00

Babaoğlu'nun saldırı sırasında golf oynaması ile ilgili tartışmalar sürüyor. Vatan gazetesi başta olmak üzere gazetelerde çıkan 'Paşam istifa et' çağrıları Bakan Cemil Çiçek'e soruldu. İşte Çiçek'in yanıtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Terörle Mücadele Kurulu başkanlığını da yürüten Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek NTV'de konuk olduğu programda gündem ve terörle ilgili sorulara yanıt verdi. Programı sunan gazetecinin Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Aydoğan Babaoğlu ile ilgili tartışmaları hatırlatması üzerine 'istifa' çağrılarına değinen Çiçek 'toplum olarak hassas bir dönemden geçiyoruz. Normal dönemlerde yaptığımız şeyler bu süreçte anormal olarak algılanabilir' dedi. Türkiye'nin artık açık bir toplum olduğunu ve herşeyin toplumun gözü ününde cereyan ettiğini vurgulayan Çiçek 'biri bizi gözetliyor. Toplum bizi gözetliyor. Bu yüzden sorumluluk makamında olanların söz ve davranışlarına biraz daha dikkat etmesi gerekir' dedi. Cemil Çiçek 'istifa' sorusuna doğrudan yanıt vermekten kaçındı.

Öte yandan Hava Kuvvetleri Komutanı Aydoğan Babaoğlu'nun Aktütün karakoluna saldırı gerçekleşirken Antalya'daki bir turnuvada golf oynamaya devam etmesi ve Cumartesi günü akşamına kadar oyunu sürdürmesi basının büyük tepkisini çekmeye devam ediyor. Vatan gazetesi bugünkü nüshasında sürmanşetten 'istifa et paşam' çağrısında bulundu.

İYİBİLGİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*