Cenazeleri yanlış teslim ettiler

Cenazeleri yanlış teslim ettiler.13244
  • Giriş : 02.01.2009 / 12:21:00

Ankara'daki doğalgaz faciasında ölen iki öğrencinin cenazesi karıştı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çankaya Birlik Mahallesi'nde karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu hayatını kaybeden 7 öğrenciden 3'ünün cenazesi, Keçiören'deki Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsilerinin ardından ailelerine teslim edildi.

Otopsilerin ve diğer işlemlerin tamamlanmasından sonra Büşra Bek, Elif Koyuncuoğlu ve Erol Can Özdokumacı'nın yakınları cenazeleri gözyaşları içinde aldılar.

Teslim sırasında, öğrencilerden Tarık Şükrü Yılmaz ile Erol Can Özdokumacı'nın cenazelerinin dünkü cenaze tesliminde karıştığı anlaşıldı. Yılmaz yerine teslim edilen Özdokumacı'nın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na geri getirildi. Cenazeler daha sonra ailelerine yeniden teslim edildi.

Öğrencilerden Büşra Bek ve Tarık Şükrü Yılmaz'ın cenazeleri, Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda bugün cuma namazını müteakip defnedilecek.

Yakınları tarafından teslim alınan Elif Koyuncuoğlu'nun cenazesi Adana'ya, Erol Can Özdokumacı'nın cenazesi ise Manisa'ya götürüldü.

Adli Tıp Kurumu'na gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yılmaz ile Özdokumacı'nın cenazelerinin karıştığını ancak yanlışlığın düzeltildiğini söyledi.

Tanrıverdi, her iki gencin de hemşehrisi olduğunu belirterek, gençlerin vefatının acı verici olduğunu dile getirdi. Tanrıverdi, gençlerin aileleri ve yakınlarına da başsağlığı diledi.

Hayatını kaybeden 4 öğrencinin cenazeleri, otopsinin ardından dün akşam ailelerine teslim edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*