Çenesine sıkılan kurşununu yuttu

Çenesine sıkılan kurşununu yuttu.8144
  • Giriş : 26.05.2008 / 16:49:00

Konya'da evlendiği günün gecesinde "bakire olmadığı" iddiasıyla çıkan tartışmada önce eşini sonra kendisini yaralayan kişinin hayati tehlikesi sürüyor. Talihsiz gelinin kurşunu yuttuğu ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konya'da evlendiği günün gecesinde çıkan tartışmada önce eşini sonra kendisini yaralayan kişinin hayati tehlikesi sürüyor.

Merkez Meram ilçesi Hatıp Mahallesi'nde yapılan düğünün ardından gerdeğe giren damat N.Ç. (27) ve gelin B.Ç. arasında bakirelik meselesi yüzünden tartışma çıktığı belirtildi.

Gelinin bakire olmadığını düşünerek sinirlendiği ve kendisini kaybettiği belirtilen N.Ç, babasına ait tabancayla önce eşini ağzından, daha sonra da kendisini başından vurduğu öğrenildi.

Silah seslerini duyarak odaya giren yakınları tarafından kanlar içinde bulunan damat N.Ç. Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi, gelin B.Ç'nin ise Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi sürüyor.

Damat N.Ç'nin beyninde ödem oluştuğu, yoğun bakımda gerekli müdahalenin yapılmakta olduğu, ancak hayati tehlikeyi henüz atlatamadığı öğrenildi.

Bir köyden Konya'ya gelin geldiği öğrenilen B.Ç'nin ağzına isabet eden ve çene kemiğini kıran kurşunu iradesiz şekilde yuttuğu öğrenildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious