'Cennet için' üç son var

'Cennet için' üç son var.52627
  • Giriş : 23.11.2007 / 15:39:00

Cennet filminin çekimleri tamamlandı. Acak sonu için 3 sahne çekildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yönetmen Biray Dalkıran'ın ''Cennet'' filmi 4 Ocak 2008'de vizyona girecek. Filmin sonunu ise gazeteci, sosyolog ve eleştirmenlerden oluşan seçici kurul belirleyecek.

Biray Dalkıran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, drama, fantastik, komedi türünde bir film olan ''Cennet''in çekimlerinin tamamlandığını ve montajının devam ettiğini söyledi.

''Filme 3 son çektik. hangisini kullanacağımıza karar veremedik'' diyen Dalkıran, bu nedenle Altın Portakal Film Festivaline katılmadıklarını, hatta film vizyona girene kadar da hiçbir festivale katılmama kararı aldıklarını kaydetti.

Filmin konusu özetle şöyle:

''Can, 29 yaşında atipik psikoz ve zeka düzeyindeki düşüklüğe rağmen büyük hayal gücüne sahip bir kişidir. 7 yaşında, annesi öldüğü zaman, yaşadığı travma sonucu onun hayaliyle yaşamaya başlamış ve annesi dışında kimseyle iletişime giremediği bir çocukluk geçirmiş; bu yüzden kendine ait bir cennet yaratmıştır. Filmin kahramanı, bir gün, cennetinde tek başına olmadığını, güzel bir kızın da kendisine eşlik ettiğini fark eder.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious