Cep telefonu bayiindeki tartışma kanlı bitti: 2 ölü

  • Giriş : 05.05.2007 / 00:00:00

Sahibi,Sultanbeyli'de cep telefonu satışı yapan bir iş yerine gelen iki kişi ile iş yerinin sahibi arasında çıkan tartışma kanlı bitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İş yerine gelen iki kişiyle bir süre tartışan iş yeri sahibi, silahını çekerek dayı ve yeğen oldukları öğrenilen iki kişiye ateş etti. Vücutlarına isabet eden kurşunlar nedeniyle yere yığılan iki genç olay yerinde hayatını kaybetti. Savcının olay yerindeki incelemesinin ardından gençlerin cesetleri Sultanbeyli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayın aynı mahallede oturan kişiler arasında meydana gelmesi alacak-verecek meselesi nedeniyle meydana gelmiş olabileceği ihtimalini güçlendirdi.

Edinilen bilgilere göre olay akşam saat 20:00 sıralarında meydana geldi. Hamidiye Mahallesi Antalya Caddesi üzerinde bulunan bir cep telefonu bayiine gelen Süleyman Aslan (22) ile Rıfat Kılıç, iş yeri sahibi C.A. ile tartışmaya başladı. Tartışma bir süre sonra şiddetini artırınca iş yeri sahibi olduğu öğrenilen C.A. silahını çekerek Aslan ve Kılıç'a ateş etti. Dayı yeğen oldukları öğrenilen Aslan ve Kılıç, aldıkları kurşun yaraları nedeniyle olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay yerine gelen polis ekipleri iş yerini güvenlik bariyeri ile çevreleyerek caddeyi trafiğe kapattı. Olay yeri inceleme ekipleri iş yerinin camlarında ve iç kısımlarda parmak izi araştırması yaparak olaya ilişkin bilgi topladı. Daha sonra olay yerine gelen savcının incelemesini tamamlamasının ardından Aslan ve Kılıç'ın cesetleri Sultanbeyli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis ekiplerinin ilk incelemelerine göre olayın aynı mahallede oturan kişiler arasında meydana gelmesi nedeniyle alacak-verecek meselesi yüzünden meydana gelmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Olayın meydana geldiği cadde üzerinde toplanan mahalle sakinleri de uzun süre olayın yaşandığı iş yerinin çevresinde bekleyerek polislerden bilgi almaya çalıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious