Cep telefonuna reklam al kontör kap!

Cep telefonuna reklam al kontör kap!.15003
  • Giriş : 21.12.2008 / 09:07:00

Cep telefonunuza aylık maksimum 90 kontör ya da o kadar konuşma süresi yüklenecek. Projeyi Turkcell devreye soktu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, cep telefonlarında 'dıtt' sesi yerine reklam dinleten abonelerine konuşma süresi kazandırdıklarını açıkladı. Bu sistemin abone sayısı 150 bine çıktı.

Cepte rekabet tüketiciye kazandırmaya başladı. 3G hazırlıklarını yapan Turkcell katma değerli servislerini de devreye soktu.

Turkcell Katma Değerli Servisler Yönetimi'nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, bu bağlamda aboneye de aynı anda kazanma imkanı sunan “Tonla Kazan” uygulamasını başlattıklarını belirten Serdar, “Çalarken dinlet servisimize yeni bir boyut getirdik. Artık telefonunuz çalarken sizi arayanlar 'dıtt' sesi veya müzik yerine reklam dinliyor. Onlar dinledikçe siz kontör kazanıyorsunuz” dedi.

150 BİN ABONE

Hizmet cep telefonundan, wap üzerinden veya “www.tonlakazan.com” internet sitesi üzerinden veriliyor. Abone sitede kendisine sunulan reklam tonlarından, yani şirketlerden birini seçiyor. Sisteme kayıt yaptırdıktan sonra kendisini arayanlara minimum 5 saniye seçtiği reklamı dinletiyor. Sistemin suiistimal edilmemesi için telefona yanıt verilmesi gerekiyor. Abone telefonunu açtığı anda 1 kontör / 15 saniye kazanmış oluyor. Sisteme bugüne kadar 150 bin kişinin abone olduğunu da belirten Serdar, bir abonenin uygulama ile aylık maksimum 90 kontör / 1350 saniye kazanabildiğini belirtti.

Bugün

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*