Ceplere bedeva müzik gelecek

Ceplere bedeva müzik gelecek.9496
  • Giriş : 27.11.2008 / 08:32:00

Nokia'nın bedava müzik servislerinin de olduğu internet portalı Ovi, Turkcell müşterilerine açılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Nokia'nın Ovi portalındaki bedava müzik, video gibi içerik ve hizmetler Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilecek. Ovi servislerine yönelik işbirliği araştırmaları yapmak üzere anlaşma (Memorandum of Understanding) imzaladı. Turkcell ve Nokia, Turkcell kullanıcılarının yararlanabileceği Ovi servisleri için karşılıklı inceleme ve araştırma yapacak.

Anlaşma ile Turkcell kullanıcıları cihazları üzerinden en gelişmiş Internet servislerine en kolay şekilde ulaşma fırsatı yakalayacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong şunları ifade etti: "Sektörümüz, İnternet odaklı deneyimlere giderek daha da yaklaşıyor. Ovi de, Nokia'nın İnternet ile mobiliteyi bir araya getirme vizyonunu yansıtıyor.

Bu İnternet yolculuğuna, Türkiye'nin en büyük telekomünikasyon operatörlerinden Turkcell ile devam etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu işbirliğinin geniş bir servis yelpazesine getireceği kolay erişim sayesinde, kullanıcıların mobil cihazlarını kullanım alışkanlıklarını geliştirip, Web 2.0 deneyimiyle hayatlarını zenginleştireceğiz."

YILSONUNDA BİTECEK

Yakın zamanda Ovi'ye daha farklı internet tabanlı servisler eklemeyi de planlayan Nokia, bu işbirliği ile Turkcell kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunmayı planlıyor. Turkcell ve Nokia, işbirliği anlaşmasını 2008 sonuna kadar tamamlamayı planlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*