Cepten naklen intihar

Cepten naklen intihar.9813
  • Giriş : 11.06.2007 / 17:28:00

Tarhan, otomobilinde başından aldığı tek kurşunla ölmüş halde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde kuyumculuk yapan eski MHP İlçe Başkanı Abdullah Tarhan, otomobilinde başından aldığı tek kurşunla ölmüş halde bulundu. Polis cesedin yanında Tarhan'a ait ruhsatlı tabanca ve ‘Piyasaya çok borcum var. Çocuğuma iyi bakın’ yazılı bir not buldu. Arkadaşı Tahir Müfettişoğlu, Abdullah Tarhan'ın kendisini telefonla arayıp ‘hakkını helal et’ dediğini, ardından da silah sesi duyduğunu öne sürdü.

Bugün saat 09.00 sıralarında kent merkezindeki eski çöp sahasında 06 AY 9701 plakalı otomobilin içinde ceset gören vatandaşlar, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, başına aldığı tek kurşunla ölen kişinin, ilçede kuyumculuk yapan eski MHP Devrek İlçe Başkanı 39 yaşındaki Abdullah Tarhan olduğunu belirledi. Piyasaya yüklü miktarda borcu olduğu belirtilen Tarhan’ın cesedinin yanında ruhsatlı tabancası ve “Piyasaya çok borcum var. Çocuğuma iyi bakın” yazılı not bulundu.

ARKADAŞIYLA KONUŞURKEN TETİĞİ ÇEKTİ

Abdullah Tarhan'ın, bu sabah çocuğunu okula bıraktığı, daha sonra geldiği eski çöplükte önce kızkardeşini cep telefonuyla arayarak “Hakkını helal et” dediği öne sürüldü. Tarhan'ın, kendisini aradığını söyleyen arkadaşı Tahir Müfettişoğlu'nun ise, “Bana intihar edeceğini söyleyerek ‘Hakkını helal et’ dedi. ‘Dur, ne yapıyorsun?’ dememe fırsat kalmadan silah sesi duydum” dediği belirtildi.

Abdullah Tarhan’ın intihar etmiş olabileceğini düşünen polis, cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious