Cesedin 3 parçası bulundu

  • Giriş : 03.05.2008 / 16:04:00

Samsun'da öldürüldükten sonra budama baltası ile parçalanıp cesedi ırmağa atıldığı bildirilen kişiye ait olduğu sanılan kesik kol, Tekkeköy ilçesi sahilinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Costal yöresi sahilinde bir erkeğe ait kesik kol bulan vatandaşlar, durumu güvenlik geçlerine bildirdi.

Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı araştırmada bulunan kesik kolun, yaklaşık 1 ay önce meydana gelen olayda Engin Payaz'ın (36), öldürdükten sonra cesedini parçalayıp ırmağa attığını söylediği Sebahattin Yener'e (43) ait olabileceği belirtildi.

Yetkililer, kesin sonucun, DNA testinden sonra ortaya çıkacağını söylediler.

Yener'e ait olduğu tespit edilen bir bacak ile kesik başı da daha önce yapılan aramalar sonucu bulunmuştu.

Bu arada Sebahattin Yener'in bir kolu, bir bacağı ve gövdesi ise hala bulunamadı.

-OLAY-

Bir süredir kayıp olduğu bildirilen Sebahattin Yener'in kardeşleri, ağabeylerine, arkadaşı Engin Payaz'ın bir zarar vermiş olabileceğini belirterek güvenlik güçlerine başvurmuştu.

Bu gelişme üzerine, Engin Payaz ve eşi Reha Payaz sorguya alınmış, Engin Payaz, 4 çocuk babası Sebahattin Yener'i budama baltası ile öldürdüğünü, parçaladığı cesedini de poşetler içinde Mert Irmağı'na attığını söylemişti.

Gece evinde kalan Yener'i bir ara ''eşiyle birlikte aynı yatakta gördüğü için'' öldürdüğünü söyleyen zanlı ile eşi soruşturma kapsamında tutuklanmış, olayın ardından cesedin bir parçası bulunmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious