Cesur aşıkların dizisi

Cesur aşıkların dizisi.17886
  • Giriş : 06.07.2008 / 18:01:00

Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci'nin başrolünde oynayacağı 'Cesaretin Var mı Aşka?' dizisinden mafyanın karıştığı bir aşkın komedisi yapılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yaz dönemine iddialı bir giriş yapan Kanal D'nin yeni dizisi 'Cesaretin Var mı Aşka' birbirine zıt iki ailenin çocuklarının aşkı anlatılıyor.

Yapımcılığını Hayri Aslan'ın yönetmenliğini Ömer Uğur'un üstlendiği dizide, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci'nin yanısıra Ali Erkazan, Selma Kutluğ, Tarık Pabuççuoğlu, İlker Ayrık ve Nilgün Kasapbaşoğlu da yer alıyor.

Senaryosunu Resul Ertaş ve Yaşar Arak'ın yazdığı dizide, bir mafya babasının kızı ile bir polis memurunun oğlunun aşkı komik bir dille seyirciye aktarılıyor.

Dizide Ebru karakterini oynayan 22 yaşındaki genç oyuncu Özge Özpirinçci, ilk kez bir dizide rol alıyor. Daha önce reklamda oynayan Özpirinçci, usta oyuncularla aynı dizide rol almaktan mutlu olduğunu söyleyerek, "Başlangıçta isimleri bana söylediklerinde kalakaldım. Ama kendimi kasmadım. Çünkü herhangi bir tecrübem yok. Kendi olduğum gibi oldum ve herhalde bu durum daha çok hoşlarına gitti, böylece başladık" diye konuştu.

Sıcak bir hikaye olması nedeniyle senaryodan etkilendiğini söyleyen Engen Altan Düzyatan ise, "Karakterlerin hemen hemen hepimizin etrafınndakilere benzer kişiler olhması beni etkiledi. İşi kabul ederken, arka arkaya benzer dizilerde oynamamaya dikkat ederim. Bu farklı ve samimi bir iş" dedi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious