Çetiner: Kazanmak istiyoruz

  • Giriş : 17.08.2006 / 00:00:00

Bursaspor Teknik Direktörü Çetiner: "Kazanmak istiyoruz"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çetiner, Gençlerbirliği takımının geçen hafta Fenerbahçe'ye 2- 0 yenilmesine karşın özellikle oyunun 2.yarısında iyi bir Futbol sergilediğini belirterek "Buraya kazanmak içn geleceklerini düşünüyorum. Ama bizim de oynadığımız 2 karşılaşmada zaman zaman iyi Futbol sergilediğimizi iddia ediyorum. Bu karşılaşmada seyircimizin desteği ile birlikte iyi oyunu skora da yansıtarak 3 puan almak istiyoruz. İnşallah istediklerimizi yaparız. Alacağımız galibiyet ile de çıkışın başlandıgıcını yapmış oluruz " diye konuştu.

Basın mensuplarının Zafer Biryol ile ilgili sorularını da cevaplandıran Çetiner, "Zafer, apoletleri çok olan bir kardeşimiz. Bu apoletleri ile birlikte yeteneğine de inanıyoruz. Beyinsel düşünce olarak bizim neleri istediğimizi kendisi çok iyi biliyor. İnanıyorum ki Bursaspor`a katkısı olacaktır" şeklinde konuştu.

Öte yandan Bursaspor'un akşam saatlerinde Vakıfköy Orhan Özselek tesislerinde sürdürdüğü Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına yeni transfer Zafer Biryol da katıldı. Zafer Biryol antrenman öncesi gazetecilere özel poz verirken, yeşil beyazlı takım, antrenmanı basına kapalı sürdürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious