Çetinkaya: AK Parti başa güreşir

Çetinkaya: AK Parti başa güreşir.9813
  • Giriş : 02.10.2008 / 16:59:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, ''AK Parti olarak başa güreşmek ve dolayısıyla seçimin büyük galibi olarak çıkmak istiyoruz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çetinkaya, Düzce'de Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'le birlikte Düzce'de Anıtpark'ta bir restoranda Vali Bülent Kılınç ve partililerle yemekte bir araya geldi.

Yemek sonrası burada gazetecilerin sorularını cevaplandıran Çetinkaya, ''Önümüzde yerel seçimler var. Artık seçim sürecine girmiş durumdayız. AK Parti olarak başa güreşmek ve dolayısıyla seçimin büyük galibi olarak çıkmak istiyoruz. Şu anda seçimlerin başpehlivanı, yaptığımız kamuoyu araştırmalarına göre AK Parti'dir. Şu anda mevcut siyasi partileri toplasanız bir AK Parti etmiyor. Vatandaş AK Parti'nin icraatlarından memnundur'' dedi

Hükümetleri döneminde sadece tarımı desteklemek için 11.5 katrilyon destekleme parası verildiğini ifade eden Çetinkaya, ''Sağlık hizmetlerinde dünya'nın en iyi ülkeleri arasına girdik. İnsanlarımızın insanca sağlık hizmeti almalarını sağladık. Gittiğimiz her yerde insan sağlığı bakımında dram halindeydik. Ama şimdi Batı'ya gidip de Türkiye'ye geldiğimizde Batı'dan daha iyi konuma geldiğimizi görebiliyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*