Çeto eskiden komedyenmiş

Çeto eskiden komedyenmiş.11963
  • Giriş : 21.06.2008 / 17:48:00

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Muro'nun adamı Çeto rolünde oynayan Şefik Onatoğlu'nun ilk ekran macerası Beyaz Show ile başlamış...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

SKYTURK'Te Cengiz Semercioğlu'nun Full Ekran programına konuk olan Şefik Onatoğlu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde çok dikkat çeken Çeto karakterinden önce, Beyaz Show'daki skeçlerde de oynadığını söyledi.

Ekranlar ilk olarak Beyaz'ın programında gelen Şefik Onatoğlu, Çeto olarak tanınmadan önce daha çok güldürü programlarında yer almış. Onatoğlu, "Beyaz Show'da skeçlerde oynuyorduk biz. O zaman Beyaz, skeçleri kendisi yapmayacaktı, başkaları yapacaktı, öyle bir karar alınmıştı. Bir kaç bölüm sonra kaldırdılar. Show'un içinde, program devam ederken, onu izleyen ve eleştiren 3-5 karakter vardı. Kimi Beyaz'a karşı, kimi yanında olan tiplerden birisi de bendim. Geçen yıl yayınlanan Güldür Bakalım programında da yardımcı oyuncu olarak katılmıştım" dedi.

YILDIRIM DA REKLAM DA OYNAMIŞ

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Muro, Çeto ve Yıldırım üçlüsünden Yıldırım'ı canlandıran Eray Türk de bir reklam filminde oynamış. Türk, Kayahan'ın eşiyle birlikte oynadıkları ekmek makinası reklamında fırıncının çırağı rolüyle ilk kez ekranlarda göründüğünü söyledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious