Ceylan şov için mi umreye gitti?

Ceylan şov için mi umreye gitti?.12658
  • Giriş : 29.09.2007 / 22:50:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 00:20:15

Ceylan, Umre'ye gideceğinin basına bildirilmesine ne dedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türkücü Ceylan Avcı, ölen ağabeyinin oğlu Şakir Avcı (21) ile birlikte gözyaşları içinde Umre ziyaretine gitti. Beyaz tesettür kıyafeti ile dikkat çeken türkücü, Umre'ye gideceğinin daha önceden basına bildirilmesine, ''Benim bir ilgim yok'' karşılığını verdi.

Annesi, kızı ve diğer akrabaları tarafından uğurlanan Ceylan, çok heyecanlı olduğunu söyleyerek, ''Allah nasip ederse bu gece kutsal topraklarda ezan sesi ile uyanacağım. Hep onu hayal ediyorum'' dedi.

Sahneye çıktığı için kapanmayacağını anlatan Ceylan, ''Ama bundan sonraki sahne kıyafetlerimde dikkatli olacağım. Çok açık ve dekolte giyinmemeye çalışacağım. Ben evde zaten namazımı kılıp, ibadetlerimi yapıyorum.

Ama ekmek paramızı sesimden kazanıyorum. İnşallah ileri ki yıllarda Allah Hacc'a gitmeyi de nasip etsin! Herkese bu duyguyu yaşatsın! '' temennisinde bulundu.

Ceylan, genç yaştaki bir kadının yanında mutlaka bir erkeğin olması gerektiği için yeğeni ile birlikte gittiğini ifade ederek, herkesten hakkını helal etmesini istedi.

Umre'ye gideceğinin önceden basın mensuplarına bildirilmesi yönündeki soruya Ceylan şu karşılığı verdi; ''Benim bilgim yok. Ben sadece hayranlarımla internette yazışma yaptım, Umre'ye gideceğimi de söyledim. Bu saklanacak bir şey değil. Zaten eğer bunu reklam amaçlı gibi düşünen varsa bu mübarek günde Allah'la onları baş başa bırakıyorum."

Ceylan, daha sonra Saudia Havayolları'nın tarifeli uçağı ile Cidde'ye uçtu.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious