Cezaevinden çıktı, kurşunlandı!

Cezaevinden çıktı, kurşunlandı!.7328
  • Giriş : 17.05.2009 / 21:27:00

Cezaevinden çıktı, akrabası tarafından kurşunlandı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bahçelievler'de cinayet suçundan girdiği cezaevinden bir süre önce çıkan 44 yaşındaki Bahattin Türkyılmaz sokak ortasında akrabası tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Türkyılmaz'ın cesedi olay yerinde yapılan incelemenin ardından morga kaldırılırken olaydan sonra kaçan 19 yaşındaki şüpheli Sefa T., cinayetten 1 saat sonra Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği ve Cinayet Masası dedektiflerinin ortak çalışması sonucu gözaltına alındı.

Olay, Bahçelievler Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Tokat'ta amcasını öldürdüğü için cezaevine giren ve bir süre önce tahliye olan 44 yaşındaki Bahattin Türkyılmaz, evine giderken sokak ortasında akrabası Sefa T., tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, şüpheli Sefa T., Bahattin Türkyılmaz'ın önce kafasına iki el ateş etti. Sefa T., daha sonra yere düşen Türkyılmaz'ın vücuduna da 3 el ateş ederek kaçtı. Kanlar içinde yerde yatan Bahattin Türkyılmaz'a olay yerine gelen 112 Acil Servisi görevlileri müdahale etti. Ancak doktorların tüm müdahalelerine rağmen Türkyılmaz kurtarılamadı. Türkyılmaz'ın cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

CİNAYETTEN BİR SAAT SONRA GÖZALTINA ALINDI

Olaydan sonra kaçan 19 yaşındaki Sefa T., Bahçelievler Asayiş Büro ve Cinayet Büro Amirliği dedektiflerinin ortak çalışması sonucu cinayetten 1 saat sonra gözaltına alındı. Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Sefa T., sorguya alındı.

Türkyılmaz'ın, Tokat'ta yaklaşık 10 yıl önce amcası tarafından kız kardeşinin kaçırıldığı, daha sonra kız kardeşini amcasının evinden alan Türkyılmaz'ın yaşanan tartışma sırasında amcasını öldürdüğü belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*