Cezalara karşı dikkatli olmalıyız

  • Giriş : 22.09.2006 / 00:00:00

Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Sakaryaspor maçı nedeniyle Bursaspor'a kesilen bir maç seyircisiz oynama cezasıyla ilgili açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yazılı bir açıklama yapan Başkan Kızıl, 5. haftada oynanan Sakaryaspor maçında, Sakaryasporlu taraftarların çıkardığı olaylar sonucunda hiç hak edilmeyen bir ceza alındığını öne sürdü.

Yoğun girişimler sonucunda kararın çıktığı perşembe günü, Tahkim Kurulu'na yapılan başvurunun gece geç saatlerde sonuçlanarak yürütmeyi durdurma kararı çıkartıldığını belirten Kızıl, "Benim başkanlığımda Hukuk ekibimiz tarafından kulübümüzü savunmak için detaylı bir çalışma hazırlanmaktadır. Savunmamızı verdikten sonra bu yanlıştan dönüleceğine inanıyoruz." diye konuştu.

Başkan Kızıl, taraftarlardan şu isteklerde bulundu: "Değerli taraflarımızdan önemli isteğim var. Biz gecemizi gündüzümüze katarak Bursaspor menfaatlerini her ortamda savunuyoruz. Fakat şunu herkes bilsin ki bu gibi olaylar bizi hiçbir zaman yolumuzdan döndürmeyecek. Pazar günü Sivasspor maçında, dosta düşmana herkese şunu gösterelim. Bursaspor camiası kendisine yapılan her türlü haksızlığa karşı hiçbir şekilde tahrik olmayacak, kışkırtmaya gelmeyecektir. Sadece ve sadece sahada takımını destekleyecektir. Bu gibi olayları hep birlikte fırsata dönüştürmeyi bilerek, takımımıza pozitif enerjimizi verelim ve Sivasspor maçını hep birlikte kazanalım."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious