Charlize Theron'u nasıl bilirsiniz?

  • Giriş : 03.09.2006 / 00:00:00

İşte stiliyle hem çekici hem de zarif olabilen Charlize Theron'un giyim sırları

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hem gösterişli hem de şık

Yıldızların giyim sırlarında, bu hafta şık ve kadınsı tarzıyla Charlize Theron'un kıyafet seçimi var.

Abartıya ve basitliğe kaçmadan gösterişli olmak zor iş. Ama zerafeti feminenlikle birleştirmeyi çok iyi başaran ünlülerinden birisi tartışmasız Charlize Theron. Kırmızı halıda şık ve seksi tuvaletleri, ihtişamlı mücevherleriyle herkesi büyülemeyi başarıyor. Onu, günlük hayatında jeanlerle görsek de, gece kıyafetlerini çok güzel taşıyor. İşte güzel yıldızın stilini yakalamak için ipuçları...
* Giyiminizde rahatlığa önem veriyorsanız bu tarz size göre değil. Yüksek topuklu ayakkabıları, seksi elbiseleri sevmeniz gerekiyor.
* Theron için trendler çok da önemli değil. Özellikle gece elbisesi seçiminde vücut hatlarını öne çıkaran tuvaletler seçiyor.
* Elbisesi ne kadar sade hatlı olursa olsun, gösterişli aksesuarlarıyla parıldamayı başarıyor.
* Giydiği kıyafet içinde kendini çok rahat ve güzel hissettiğini her zaman karşı tarafa yansıtıyor.
* Theron'un ihtişamlı tarzında işlemeli bluzlar, taşlı elbiseler, boncuklu aksesuarlar ve danteli sıkça görüyoruz. "Bu kadar parlamak istemem," diyorsanız jean pantolonla işlemeli ya da dantel bir bluzu giyerek, daha spor bir görünüm elde edebilirsiniz.
* Onun için yüksek topuklu stilettolar hem gündüz hem de gece için vazgeçilmez.
* Bu tarz abartmaya gelmez. Yeteri kadar boncuk, işleme, taş gibi detay varken siz siz olun, kıyafetinizin çok abartısız çizgiler taşımasına dikkat edin.
* Önümüzdeki sezon işlemelerden daha uzaklaşılacağı göz önünde bulundurulursa, bu stili saten kumaşlar, dore ya da lame aksesuarlarla da yakalayabilirsiniz.
* Bu tarzı denemek istiyorsanız, ince parlak bir kemerle farklı bir şıklık yakalayabilirsiniz.
* Gösterişi seven Hollywood yıldızlarının çoğunun balıketi olduklarını farkettiniz mi? Bu tarzı beğeniyorsanız artık diyete son.
* Theron'un vazgeçemediği tasarımcılara gelince; Valentino, Gucci, Oscar de la Renta, Christian Lacroix, Rochas. Günlük giyiminde ise, BCBG Max Azria, Banana Republic ve H&M'den giyiniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious