Chat aşkı intihar ettiriyordu

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

İnternette tanıştığı nişanlısı kendisini terk etmek isteyince intihara kalkıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İntihar girişimi nedeniyle olay yeri vatandaşların akınına uğradı. Film izler gibi intihar girişimini izleyenler cep telefonları ve kameralarıyla görüntü almayı ihmal etmedi.
Alınan bilgiye göre, Aydın'da iken 6 ay önce internette tanıştığı Bolu'lu kızla tanışan Selman Ürün, bir süre sonra Bolu'ya gelerek nişan yaptı. Nişandan sonra Ürün Aydın'a döndü. Zamanla iki gencin arasında yaşanan sorunlar nedeniyle kız nişanı bozmak istedi. Bunun üzerine Ürün Bolu'ya geldi. Nişanlısını ikna edemeyen Aydın'lı genç, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan 5 katlı Başakman Apartmanı çatısına çıkarak atlamak istedi.

Olayı gören vatandaşlar durumu polise haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekiplerinin bir kısmı çevrede güvenlik önlemleri alırken, bir kısmı da genci ikna etmek için çatıya çıktı. Ancak Aydın'lı genci ikna etmek kolay olmadı. Gencin nişanlısını istemesi üzerine kız çatıya getirildi. Yaklaşık 3 buçuk saat uğraşan polisler genci ikna etmeyi başardı.

Ekipler tarafından çatıdan alınan genç önce sakinleştirildi, sonra da dışarı çıkartıldı. Ambulansa alınan Selman Ürün sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious