Chat aşkı ölüm getirdi

  • Giriş : 13.12.2006 / 00:00:00

Adana'da bir barda komi olarak çalışan ve 15 gün önce internet ortamında bir bayanla chat yaparken tanışan kişinin, bayanın yakınları tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre 7 Aralık Çarşamba günü saat 22.30 sıralarında Yeni Baraj Mahallesi Bülent Angın Bulvarı 6,5 Durak üzerinde bulunan Eskici Bar'da komi olarak çalışan Nebil Örgen (23), iş çıkışı sırasında ensesinden vurulmuş, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Adana Numune Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Cinayet Büro Ekipleri tarafından yapılan geniş çaplı tahkikat sonucunda Örgen, 15 gün önce bir internet kafe ortamında Burdur'un Gölhisar İlçesinden Zeliha Ö. (19) ile tanıştı. Tanışmalarının ardından genç bayan, ailesine haber vermeden evlenme vaadiyle Örgen'in yanına Adana'ya kaçtı. 2 Aralık Cumartesi günü Adana'da buluşan iki aşık daha sonra durumu Ö.'nün ailesine bildirdi. Ö.'nün ailesi ise evlenmeleri için paraya ihtiyaç olacağı gerekçesiyle görüştükleri kızlarından Nebil Örgen'in adı, soyadı ve çalıştığı yerin adresini alarak, aile fertlerinden 3 kişiyi Adana'ya gönderdi.

Ersin, Ahmet ve Serdar Ö. kardeşler ile akrabası olduğu iddia edilen Ali B., Adana'da Örgen'i, bularak silahla vurdu. Örgen, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Polis tarafından Burdur'da yakalanan şahıslar Adana'ya getirildi. Soruşturmanın sürdürdüğü kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious