Chelsea'de durum kötü

Chelsea'de durum kötü.15452
  • Giriş : 03.04.2008 / 18:07:00

Fenerbahçe'ye 2-1 yenilen Chelsea çatırdıyor. Basın tarafından sürekli eleştirilen menajer Avram Grant'a, tek bir Chelseali taraftar sahip çıkmadı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'ye 2-1 yenilip İngiltere'ye boynu bükük dönen Chelseali taraftarlar, menajer Avram Grant'a ateş püskürüyor.

Chelsea taraftarlarının en büyük internet sitesi olan CFC.net'te maçtan sonra yorumlarını yazan taraftarlar, takımlarına sahip çıkarken, Avram Grant'ı yerden yere vurdu.

BBC'ye yaptığı konuşmada "2-1 bizim için iyi bir sonuçtur" diyen A.Grant için, '1 Nisan Şakası' tabirini kullanan taraftarlar, takımlarının iyi yönetilmediğini savundu.

Chelsea'li taraftarları çıldırtan en önemli ayrıntıysa yine İsrailli menajer Avram Grant'ın sözlerinde gizli...

Avram Grant, maçtan hemen sonra üstü kapalı Michael Ballack'ı suçlamış ve 'Durum 1-1 iken karşı karşıya atamıyorsunuz ama onlar 35 metreden gol atmayı becerdi' sözleriyle mağlubiyetin sorumlusunun Alman futbolcu olduğu ima etmişti.

Chelsea taraftarlar internet sitelerinde açtığı konu başlığıyla; Avram Grant'ın Ballack'ı suçlamasına anlam veremediklerini belirttiler.

Ne Alex Ferguson'un, ne Jose Mourinho'nun ne de Arsene Wenger'in böyle bir suçlamaya yapmayacağını söyleyerek, ezeli rakiplerine imrenen Chelseali taraftarlar, böyle bir suçlamayı yapacak bir başka menajer olup olmadığını merak ettiklerini belirttiler...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious