CHP, Vakit muhabirini salondan attı

CHP, Vakit muhabirini salondan attı.8504
  • Giriş : 27.02.2009 / 20:34:00
  • Güncelleme : 27.02.2009 / 20:34:42

CHP'li Kılıçdaroğlu ve Tekin'e soru soran Vakit muhabiri salondan atıldı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kılıçdaroğlu'na Kağıthane'deki ev adresiyle ilgili iddiaları soran Vakit Gazetesi muhabiri, salondaki CHP'liler tarafından yaka paça dışarı atıldı. Elindne mikrofonu alınan muhabir Hüseyin Kulaoğlu linçe maruz kalırken, "verilmeyecek hiç bir hesabının olmadığını" her fırsatta beyan eden Kılıçdaroğlu müdahalede bulunmadan masasından zorbalığı izledi.

Salonda bulunan CHP'liler muhabir Hüseyin Kulaoğlu'na sorduğu soru nedeniyle sözlü olarak laf atarlarken muhabir oldukça zor anlar yaşadı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, seçim programı çerçevesinde Bahçeşehir Üniversitesi'ndeydi.

Üniversitede “Seçim ve İletişim” konulu konferans veren Kemal Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin konferansın soru cevap kısmında mikrofonu alan vakit muhabiri Hüseyin Kulaoğlu Kılıçdaroğlu'na, “Konuşmalarınızda sürekli dürüstlükten bahsettiniz. Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarını toplayarak Kağıthane Gürsel Mahallesi Bahçeler Caddesi'nde bulunan sade bir eve taşındığınızı ilan ettiğiniz. Oysaki ikametgahınız başka bir adreste görülüyor. Bu adreste CHP İl Meclis üyesi Hüseyin İmre bey'in evi gözüküyor. Ben iki eve de gittim ikisinde de yoksunuz bu çelişkiyi açıklar mısınız?' sorusunu sordu.

Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin soru karşısında adeta şok olurken Kemal Kılıçdaroğlu, soru üzerine Kâğıthane'de oturduğunu izah etmeye çalıştı.

Vakit muhabiri Kâğıthane'nin hangi mahallesinde oturduğunu sormaya çalışırken araya giren CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin salonun elektriklenmesine sebep oldu.

Gürsel Tekin, Vakit muhabirine böyle bir soru sormasının ayıp olduğunu ileri sürdükten sonra salonda bulunanlar Hüseyin Kulaoğlu'na sözlü ve fiili saldırıda bulunurken Bahçeşehir Üniversitesi güvenlik görevlileri de Kulaoğlu'na müdahale etti.

Elinden mikrofonu alınan Kulaoğlu, sorduğu sorular nedeniyle salondan yaka paça dışarı çıkartıldı...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*