CHP Bahçelievler Başkan adayı Bulut

CHP Bahçelievler Başkan adayı Bulut.11391
  • Giriş : 10.01.2009 / 15:59:00

İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin de, partisinin Bahçelievler adayının Mimar Saffet Bulut olduğunu açıkladı. Tekin, başörtülü 5 partiliye rozet taktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Partisinin Bahçelievler Belediye Başkan adayının açıklandığı Yayla Piramit Restoran Kültür Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali Özpolat, partililere seslenerek, seçmende 1989'daki gibi partiye sahip çıkma havası bulunduğunu, 30 Mart sabahı İstanbul'da CHP bayraklarının görüleceğini savundu.

Özpolat, en sade yurttaşın bile hükümetin işsizlik ve yolsuzluğun üstesinden gelemediğinin farkında olduğunu ileri sürerek,, ''Onlar gündemi ne kadar değiştirmeye çalışsalar da CHP'nin başarısını engelleyemeyecekler. Sandık başına giderek, Mustafa Kemal Türkiye'sinin sahipsiz olmadığını ispatlamak zorundayız'' diye konuştu.

CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, yeni üyelere rozetlerini takarken aralarında bulunan 5 başörtülüye özel alaka gösterdi. Tekin daha sonra partisinin Bahçelievler adayının Mimar Saffet Bulut olduğunu açıkladı 29 Mart yerel seçimlerinin Türkiye'nin ve İstanbul'un kaderini belirleyeceğini, şehrin bütün ilçelerini dolaştığında bu coşkuyu görebildiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*