CHP Genel Başkanı Deniz Baykal yarın Hatay'dan başlıyor

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal yarın Hatay'dan başlıyor.12583
  • Giriş : 22.06.2007 / 23:04:00

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, seçim mitinglerine yarın Hatay'da başlayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

CHP Genel Başkanı Baykal, yarın Hatay'la başlayacağı miting programını Tokat, Antalya ve İzmir'le sürdürecek. Baykal, 28 Haziran Perşembe günü Cenevre'de yapılacak Sosyalist Enternasyonal Toplantısı'na katılacak.

CHP'den yapılan açıklamaya göre, CHP Genel Başkanı Baykal, ilk olarak yarın Hatay'da halka seslenecek. 24 Haziran Pazar günü Tokatlı seçmenle buluşacak olan Baykal, 25 Haziran Pazartesi günü milletvekili adayı olduğu Antalya'da CHP'nin Antalya adaylarıyla buluşacak.

26 HAZİRAN'DA İZMİR'DE OLACAK

Burada CHP'nin adaylarını tanıtacak ve bazı etkinliklere katılacak olan Baykal, 26 Haziran sabahı İzmir'e geçecek. İzmir'de de CHP adaylarını tanıtacak olan Genel Başkan, bazı belediye başkanlarıyla seçkin ve saygın isimlerin CHP'ye katılımtöreninde de hazır bulunacak ve yeni CHP'lilere rozet takacak. 27 Haziran'da Ankara'ya dönecek olan Baykal, 28 Haziran Perşembe günü Cenevre'de Sosyalist Enternasyonal Toplantısı'nda katılacak.

1 Temmuz Pazar günü saat 12. 00'de da Edirne Keşan Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde bir konuşma yapacak olan Baykal, aynı gün saat 15. 00'te ise Tarihi Kırkpınar Şenlikleri'ne katılacak. Baykal, 4 Temmuz'da ise Malatya'da partililerle buluşacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious