CHP Genel Sekreteri Önder Sav'a alkışlı karşılama

CHP Genel Sekreteri Önder Sav'a alkışlı karşılama.16309
  • Giriş : 03.06.2008 / 19:58:00
  • Güncelleme : 03.06.2008 / 19:11:58

CHP Genel Sekreteri Önder Sav, grup toplantısına gelişinde alkışlarla karşılandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hac ibadeti ve İslam Peygamberi Hz. Muhammed hakkındaki sözleri nedeniyle tepki çeken, CHP'nin ortaya attığı dinleme iddialarının boş çıkması üzerine istifası istenen CHP Genel Sekreteri Önder Sav, grup toplantısına gelişinde alkışlarla karşılandı.

Ankara Elmadağ'da hacca gitmek isteyen bir partili ile konuşurken söylediği "Hacca gidip Araplara para kaptırma. Bakarsın Muhammed bırakmaz seni" sözleriyle tepki çeken Önder Sav, o günden bugüne basın mensuplarının sorularından ısrarla kaçıyor. Son olarak Emniyet tarafından yasa dışı dinlendiğini iddia eden, ancak cep telefonunu açık unuttuğu ortaya çıktığı için zor durumda kalan Önder Sav, istifa baskılarına karşı görevinden ayrılmayacağını açıklamıştı.

Bugün CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'dan sonra grup toplantısına katılan Önder Sav, grup toplantısının yapıldığı salona girişte yine gazetecilerin sorularıyla karşılaştı. Soru sormak isteyen muhibirin uzattığı mukrofonu eliyle geri çeviren Önder Sav, grup toplantısına girdiğinde salonda bulunanlar tarafından alkışlarla karşılandı.

Partililerin alkışları arasında yerini alan ve Baykal ile tokalaşan Önder Sav, medyanın ilgi odağı oldu. Genel Başkan Baykal, konuşmasına başladığı halde tüm kameralar Önder Sav'a odaklandı. Önder Sav, medyanın ilgisine rağmen herhangi bir açıklama yapmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious