CHP içimizdeki papaları himaye etmektedir!

  • Giriş : 28.09.2006 / 00:00:00

Saadet Partisi İskenderun İlçe Başkanı Hüsamettin Aydın, Cumhuriyet Halk Partisi'nin, içimizdeki papaları himaye ettiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aydın, yaptığı açıklamasında, "Papa gibi düşünen, Papa gibi islam dinini algılayan 9 Eylül Üniversitesi Rektörü Emin Alıcı, CHP'nin organize ettiği bir toplantıda bu görüşlerini dile getirmiş maalesef bir tek CHP'li bu yerli Papa'ya haddini bildirmemiştir. Kusura bakmasınlar ama CHP bu kafayla daha çok iktidar bekler. Hepimiz şunu iyice kafamıza sokmalıyız ki; genç beyinleri ünivesite öğrencilerimizi emanet ettiğimiz, yerli papalardan kurtulmadıkça bu ülke asla düzlüğe çıkamayacaktır. Bence asıl korkulması gereken irtica böylesi ruh halindeki insanların rektörlük makamına nasıl getirildiğidir." dedi.

Bu tür insanların Türk devletinin kurucusu Atatürk'ün, Fatih'in, Malazgirt'teki Alparslan'ın inancını, Çanakkale ruhunu, Sakarya ruhunu öldürmeye çalıştığını söyleyen SP İlçe Başkanı Aydın sözlerine şöyle devam etti: "Üniversitelerimizin neden bilim ve teknoloji üretmediği belli oluyor. Bence beslenen bu tür inançlar, İzmir'de denize dökemediğimiz son Yunan kalıntılarıdır. Rektör görevine derhal son vermelidir. CHP'de Van 100. Yıl Üniversitesi Rektörü Yücel Aşkın'ı koruyup kolladığı gibi, bu rektörü de koruma bedbahtlığına ve aynı hataya düşmemelidir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious