CHP İl Başkanı İrfan Erdem güven tazeledi

CHP İl Başkanı İrfan Erdem güven tazeledi.8971
  • Giriş : 21.01.2008 / 20:10:00

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaniye İl Kongresi yapıldı. Başkanlığa yeniden İrfan Erdem seçildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Osmaniye Belediyesi Evlendirme Memurluğu salonunda yapılan kongrede, mevcut Başkan İrfan Erdem ile eski İlçe Başkanı Enver Karayiğit yarıştı. Kongrede, 116 delegeden 114'ü oy kullandı.

Oyların 76'sını alan mevcut Başkan İrfan Erdem yeniden başkan seçilirken, eski ilçe Başkanı Enver Karayiğit ise, 38 oy alabildi.

Kongrede söz alan bazı üyelerin eleştiride bulundukları gözlendi. CHP eski belediye başkanlarından Güner Dinçer kendisinin ve bazı arkadaşlarının daha önce merkez ilçe başkanlığı seçimlerine davet edilmediğini ileri sürdü. Herkesin kendi adamını seçtirmeye çalıştığına vurgu yapan Dinçer “Neden oylarımız düştü. Çünkü ülkemizin ve ilimizin sorunlarına eğinilmedi. Koca partimizin maalesef bittiğini üzülerek görüyorum” diye eleştiride bulundu.

Kongrede yeniden güven tazeleyen İrfan Erdem başkanlığındaki yeni yönetim Kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu:

Zeki Akdoğan, Nurdan Amanvermez, Yüksel Atalay, Fatma Gül Aysungur, İsa Biryol, Mehmet Bozdoğan, Türkan Candan, Ali Durucan, Mustafa Gül, Bülent Karzan, Halil Keskin, Hüseyin Kök, Mahmut Özdemir ve Mustafa Şen.

Kongreye, İstanbul Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Ali Özpolat, Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, Hatay Milletvekili Gökhan Durgun, Osmaniye eski Milletvekili Necati Uzdil ile çok sayıda partili katıldı.

SERKAN TALAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious